Umowa
problem z rozliczeniem
Opracowanie: Lucas Hayas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego uzupełnianie formularzy PIT-37 sprawia Polakom tak wiele problemów

W każdym roku Polacy pracujący na umowach, jak i ci na rentach, stają przed obowiązkiem uzupełnienia blankietu PIT-37, a później złożenia go w stosownym urzędzie. Pomimo tego że kompetentny księgowy raz dwa upora się z wstawieniem liczb oraz liter w wyznaczone kratki, to niektórzy są w stanie niemalże całymi godzinami dumać nad obliczeniami.
pieniądze i karty kredytowe
Opracowanie: Sean MacEntee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak finansować firmę? Można wybrać pożyczki we Wrocławiu albo wykorzystać leasing Wrocław

Większość wrocławskich firm szuka takich rozwiązań, za sprawą których będą mogły systematycznie zwiększać zakres udostępnianych usług i podnosić jakość obsługi klienta. Bardzo często wymaga to konieczności zakupienia nowego sprzętu, urządzeń czy maszyn, bez których realizacja zleceń nie byłaby w zasadzie możliwa. Skąd jednak wziąć na to fundusze?
Opracowanie: ell brown

Gdzie bezpiecznie wynająć mieszkanie?

Pewny najem to z pewnością bolączka gospodarzy lokali. Nieodpowiedni najemcy potrafią spowodować spore straty, nie opłacając czynszu. Jak zabezpieczyć się przed problemem kłopotliwych najemców?
Dom
Opracowanie: Biuro Projektów ARCHON+
Zaczerpnięte z: Biuro Projektów ARCHON+

Jak ubiegać się o kredyt na budowę domu?

Marzenia o własnym domu towarzyszą wielu osobom, które nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, dużej kuchni, w jakiej będą mogły zjeść posiłek wraz z rodziną i werandy, na jakiej w letnie popołudnie będzie można czytać ulubioną książkę. Niestety większość ludzi nie może wybudować domu bez brania kredytu, toteż warto jest zorientować się, jak mamy się o niego starać, jeżeli w niedługim czasie mamy plan rozpocząć działania powiązane z podpisaniem umowy.
szukanie pracy
Zaczerpnięte z: pixabay

Najczęstsze przyczyny dla których ludzie zmieniają pracę, jak odpowiednio przystąpić do jej poszukiwania.

W życiu niejednej osoby może przyjść taki moment, że zaczyna zastanawiać się nad zmianą pracy. Przyczyny tego mogą być bardzo różne. Jedni czują się wypaleni i coś będą musieli zmienić w dotychczasowym życiu, innym przestaje pasować ogólna atmosfera w pracy czy relacje z przełożonymi. Jednak najczęstszą przyczyną szukania nowego zajęcia są względy finansowe, jeśli przez dłuższy okres czasu doprosić się nie można o żadne podwyżki czy premie, to sprawa kończy się najczęściej w taki sam sposób.
pieniądze
Opracowanie: Allan Ajifo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odzyskiwanie długów nie jest prostą kwestią, jednak dla firm windykacyjnych jest to chleb powszedni!

Odpowiednia polityka finansowa w firmie to podstawa, aby dobrze prosperowała i mogła liczyć na stały rozwój. Jednak sprawa nie jest prosta, w szczególności, gdy kontrahenci stale zwlekają z wypłatą należności. Czasami można się dogadać i tak rozplanować budżet, by na wszystko starczyło. Jednakże dość często ponaglanie nic nie daje i dłużnicy nadal nie płacą za skorzystanie z usług. Dlatego warto rozważyć rozpoczęcie współpracy z firmą windykacyjną.
Zwlekanie z wypłatą należności jest niestety często spotykaną sytuacją, jednak nie jest na rękę żadnej ze stron, które zawarły ze sobą umowę.
loteria
Opracowanie: MBWA PR
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Błąd optymizmu kontra gry losowe. Czy mamy większe szanse na wygraną niż inni?

Gdyby tylko wszyscy umieli przeliczać natychmiastowo matematyczne szanse na wygraną w rozmaitych grach! Logicznie o tym myśląc, nigdy nie zagralibyśmy wówczas w totolotka. Szczęśliwie dla organizatorów płatnych gier losowych, a przede wszystkim ogromnych loterii, nie umiemy tak dobrze dokonywać obliczeń.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.