Firma
Praca przy komputerze
Opracowanie: Lea Latumahina
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Poszukiwanie pracy- gdzie zacząć poszukiwania oraz czy warto wyprowadzać się z powodu otrzymania stanowiska w innej miejscowości

Szukanie pracy nierzadko przysparza wiele trudności, szczególnie ludziom bez doświadczenia. Jeżeli jednak mamy odpowiednie wykształcenie tudzież posiadamy określone umiejętności przydatne w przyszłej pracy z pewnością łatwiej nam będzie ją odnaleźć. Szukając pracy zaczynamy od miasta rodzinnego a także okolicznych firm z wybranej dziedziny.
bankowość
Opracowanie: Kaplan International
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dotacje z Unii dla firm - czy tylko dopiero rozpoczynające firmy mają możliwość je otrzymać?

Fundusze Europejskie działają na terenie Polski do czasu, kiedy weszliśmy w szeregi innych krajów Unii. Te dokładne fundusze, zwane też często dotacjami, są zwykle przyznawane naszym osoby po to, abyśmy mieli możliwość "rozkręcić" własny biznes, by pomóc naszym osobom go stworzyć od zera oraz najczęściej nawet i wspomóc w początkach jego działalności.
Gpwcatalyst - obligacje skarbowe
Zaczerpnięte z: Gpwcatalyst.pl

Papiery wartościowe interesującym pomysłem na największą formę zaufanych inwestycji.

Obligacja jest rodzajem papieru wartościowego, zwykle podlegającego niezmiennemu oprocentowaniu zależnemu od inflacji. Jest to dokument poświadczający pożyczkę podmiotowi na uprzednio umówiony termin. Pożyczkobiorcą może być kilka podmiotów – zazwyczaj jest to skarb państwa, od paru lat może to być również samorząd lub firma. Obydwie odmiany różnią się na kilka sposobów. Najbardziej zauważalną różnicą jest forma wydawania należności – w sytuacji obligacji skarbu państwa wypłata całej należności.
szafka na dokumenty
Opracowanie: Timm Suess
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Biura w Twojej firmie|Część biurowa firmy

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, a potem następne - wszystkie mają miejsce w jakimś biurze. Dość często w związku ze stresem nie zwracamy uwagi na to, jak dane biuro wygląda. Ale, kiedy otrzymujemy pierwszą pracę i własne biurko przy, którym mamy pracować, to patrzymy uważnie na to, gdzie się znaleźliśmy. Bywa, że miejsce naszej pracy raczej nas ogranicza niż motywuje do efektywnej i przyjemnej pracy, ale cóż nie powinniśmy narzekać, bo mogliśmy trafić gorzej. Jednak prawda jest taka, że często dobrze coś zmienić. Oczywiście najpierw należy zapytać szefa, ale nie powinniśmy się krępować. Oczywistością jest, że biuro i firma to dwa nierozłączne elementy. Nieważne czy sprzedajemy coś przez Internet, czy ludzie przychodzą do nas w jakiejś sprawie. To jak prezentuje się nasze biuro poza tym, że ma wpływ na klientów, wpływa zwłaszcza na samych pracowników. Dlatego biuro powinno być właściwie urządzone i wyposażone różnego typu niezbędne akcesoria, które usprawnią pracę.
szkolenie
Opracowanie: Juhan Sonin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czemu kadra kierowników powinna się dziś cały czas szkolić?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, bez względu na to czy jest to kilkuosobowa firma czy duże przedsiębiorstwo, to trudne wyzwanie. Każdy przedsiębiorca musi pamiętać, że największe znaczenie ma kapitał ludzki. To właśnie pracownicy firmy w istotnej mierze decydują o tym, czy zrealizowane zostaną wymagane cele. Bardzo ważni są też kierownicy, który kontrolują pracę zatrudnianych osób oraz rozdzielają obowiązki.
Agencja marketingowa Navy Blue

Przemyślany program lojalnościowy - który opłaca się wybrać?

Czym w dzisiejszych czasach jest hasło lojalność? Czy dziś potrafimy być lojalni? Jeśli chodzi o związki międzyludzkie, to jest z tym różnie i trzeba byłoby zbadać ogólnie psychologiczną stronę różnych więzi. Ale, jeśli chodzi o lojalność względem jakiś marek, to da się zauważyć wyraźnie po programach lojalnościowych, które trafiają do większego grona osób, a które z tego typu programów okazały się nietrafione. Ludzie kochają czuć się docenieni, nawet, kiedy robią zakupy.
materiały księgowej
Opracowanie: leyla.a
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rewolucja informatyczna w biznesie

Współczesna gospodarka opiera się na rozliczeniach bezgotówkowych, stąd wniknęło interesujące zjawisko w państwach które przeszły przemiany systemu, w tym naszego kraju. Mam tu na myśli fakt, że wraz z rozwojem systemu finansowego przeskoczyliśmy jeden z etapów rozwoju usług bankowych, mianowicie okres czeków. Powód takiej sprawy jest stosunkowo prosty. Regulacje prawne tyczące się tej usługi zaistniały w naszej ojczyźnie w latach trzydziestych dwudziestego wieku. Później nastąpiła stagnacja w owej sferze działalności, i dopiero w 89 roku system finansowy znów zaczął się rozwijać.
Billboard
Opracowanie: David Barrie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaki wpływ na istnienie miasta posiada reklama zewnętrzna.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak prezentowałoby się miasto bez malowniczych reklam? Zapewne ponure, bez barw. No właśnie pomimo, że w mieście mieszczą się parki zieleni to dzięki owym billboardom miasto nabiera smaku. Oczywiście jeśli nie mieści się ich za dużo w jednym miejscu. Billboardy jest to jedna z najprężniejszych odmian reklamy wizualnej. Termin ten powstał w USA, ponieważ obecnie tam wdrożono jako pierwsze stosować daną formę.
Agencja interaktywna Artefakt

Co robić, aby wreszcie prowadzić taką firmę, która generuje zysk?

Trzeba zwrócić uwagę, że choć w istocie ciężko prowadzi się swoją firmę, to jednak nie można rzec, iż jeśli będziemy się starali, to nie damy sobie rady. Jednakże naturalnie należy uważać.
strona internetowa
Opracowanie: Chris Dlugosz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Projektowanie, pozycjonowanie oraz optymalizacja stron www – czemu tego rodzaju usługi to absolutna konieczność?

Strona internetowa to dziś jedno z podstawowych źródeł informacji w temacie propozycji konkretnej firmy. Nie można się z tego względu dziwić, że większość przedsiębiorstw stara się inwestować we własne witryny, by były one skuteczne oraz funkcjonalne. Oczywiście, strona www musi być też możliwie jak najbardziej atrakcyjna wizualnie, to ma duże znaczenie dla współczesnych użytkowników.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.