Konsument
agencja doradztwa personalnego warszawa

Przydatne informacje dla osób, które szukają pracy

W obecnych czasach osoby poszukujące zatrudnienia mają do wyboru wiele atrakcyjnych rozwiązań. Całkiem sporo osób korzysta ze wsparcia specjalistów, aby odnaleźć atrakcyjną ofertę pracy.
interes
Opracowanie: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rejestracja znaków towarowych w Urzędzie Patentowym

Każdy znak towarowy, nawet niezastrzeżony w UP, objęty jest pieczą prawną. Umożliwia to ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów, lub kodeks cywilny. Teoretycznie rejestracja nie jest nieodzowna, by podlegać podstawowej ochronie prawnej znaku towarowego.
iso
Opracowanie: Ken Teegardin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czemu korzystnie posiadać normę Iso 14001? Czym ona jest i dla kogo się nadaje?

Iso 14001 jest uznawaną w skali światowej normą określającą metody wdrażania najbardziej właściwych i niezawodnych systemów zarządzania środowiskowego. Norma ta została opracowana i wdrożona w życie, aby określić regułę spokojnej równowagi pomiędzy utrzymaniem rentowności i dość dużym zmniejszeniem wpływu działalności na środowisko naturalne. Warto wiedzieć, że organizacje, jakie stosują się do tej normy mają szansę na osiągnięcie dwóch wspomnianych celów.
pieniądze
Opracowanie: Carlos ZGZ
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Parę skutecznych sposobów na skuteczną reklamę twojej firmy

Obecny rynek towarów i usług charakteryzuje wyjątkowo duża konkurencja. Walka o konsumenta jest niezwykle zażarta. Dlatego też przedsiębiorstwa chcą wyszukać oryginalny i efektywny sposób na dotarcie ze swoim produktem do użytkownika końcowego.
reklama zewnętrzna
Opracowanie: Bill Smith
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Reklama powinna okazać się efektywna, zatem wybierz taką postać reklamy, która optymalnie dotrze do twoich klientów

Współczesny rynek konsumencki wydaje się być aż przepełniony różnego typu towarami i usługami. Ich projektanci dokładają starań, by zdobyć nabywcę, który będzie zainteresowany tym, co mają do zaoferowania. Reklama jest skutecznym narzędziem w rękach przedsiębiorców oraz pracowników sektora marketingu w ich zakładach.
Zakupy w hipermarkecie
Opracowanie: MollySVH
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ochrona zbiorowego interesu konsumentów - analiza pojęcia na tle orzecznictwa

Określenie, czym jest zbiorowy interes konsumentów ma kluczowe znaczenie, jednakże nie jest to zadanie proste z uwagi na brak zdefiniowania tego pojęcia przez ustawodawcę. Ograniczył się on jedynie do stwierdzenia w art. 24 ust. 3 ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów, że „nie jest zbiorowym interesem konsumentów suma indywidualnych interesów konsumentów”.
stopy
Opracowanie: www.niedajmysie.pl
Zaczerpnięte z: www.niedajmysie.pl

Razem raźniej i skuteczniej

Czujesz się oszukana przez bank, operatora sieci komórkowej lub sklep internetowy? Nie dostałaś należnego odszkodowania od swojego ubezpieczyciela? To tylko przykłady nadużyć, jakich dopuszczają się firmy i instytucje wobec konsumentów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.