Konsument
reklama
Opracowanie: FaceMePLS
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy ma sens decydować się na reklamę outdorową? W jakim momencie warto się nad tym zastanowić?

Rozplanowanie kampanii reklamowej tak właściwie wymaga dobrego przemyślenia wszelkich wyników, które pragniemy osiągnąć, jak również wszelkich czynników, które będą wpływać na efekt końcowy. Czyli mowa tu przede wszystkim o docelowej grupie odbiorców, strefie oddziaływania, zasięgu reklamy, a także czasie trwania kampanii. Trzeba pamiętać przy tym o formie reklamy, bo to ma również niebagatelny wpływ na rezultat końcowy.
agencja doradztwa personalnego warszawa

Przydatne informacje dla osób, które szukają pracy

W obecnych czasach osoby poszukujące zatrudnienia mają do wyboru wiele atrakcyjnych rozwiązań. Całkiem sporo osób korzysta ze wsparcia specjalistów, aby odnaleźć atrakcyjną ofertę pracy.
interes
Opracowanie: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rejestracja znaków towarowych w Urzędzie Patentowym

Każdy znak towarowy, nawet niezastrzeżony w UP, objęty jest pieczą prawną. Umożliwia to ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów, lub kodeks cywilny. Teoretycznie rejestracja nie jest nieodzowna, by podlegać podstawowej ochronie prawnej znaku towarowego.
iso
Opracowanie: Ken Teegardin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czemu korzystnie posiadać normę Iso 14001? Czym ona jest i dla kogo się nadaje?

Iso 14001 jest uznawaną w skali światowej normą określającą metody wdrażania najbardziej właściwych i niezawodnych systemów zarządzania środowiskowego. Norma ta została opracowana i wdrożona w życie, aby określić regułę spokojnej równowagi pomiędzy utrzymaniem rentowności i dość dużym zmniejszeniem wpływu działalności na środowisko naturalne. Warto wiedzieć, że organizacje, jakie stosują się do tej normy mają szansę na osiągnięcie dwóch wspomnianych celów.
pieniądze
Opracowanie: Carlos ZGZ
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Parę skutecznych sposobów na skuteczną reklamę twojej firmy

Obecny rynek towarów i usług charakteryzuje wyjątkowo duża konkurencja. Walka o konsumenta jest niezwykle zażarta. Dlatego też przedsiębiorstwa chcą wyszukać oryginalny i efektywny sposób na dotarcie ze swoim produktem do użytkownika końcowego.
reklama zewnętrzna
Opracowanie: Bill Smith
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Reklama powinna okazać się efektywna, zatem wybierz taką postać reklamy, która optymalnie dotrze do twoich klientów

Współczesny rynek konsumencki wydaje się być aż przepełniony różnego typu towarami i usługami. Ich projektanci dokładają starań, by zdobyć nabywcę, który będzie zainteresowany tym, co mają do zaoferowania. Reklama jest skutecznym narzędziem w rękach przedsiębiorców oraz pracowników sektora marketingu w ich zakładach.
Zakupy w hipermarkecie
Opracowanie: MollySVH
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ochrona zbiorowego interesu konsumentów - analiza pojęcia na tle orzecznictwa

Określenie, czym jest zbiorowy interes konsumentów ma kluczowe znaczenie, jednakże nie jest to zadanie proste z uwagi na brak zdefiniowania tego pojęcia przez ustawodawcę. Ograniczył się on jedynie do stwierdzenia w art. 24 ust. 3 ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów, że „nie jest zbiorowym interesem konsumentów suma indywidualnych interesów konsumentów”.
stopy
Opracowanie: www.niedajmysie.pl
Zaczerpnięte z: www.niedajmysie.pl

Razem raźniej i skuteczniej

Czujesz się oszukana przez bank, operatora sieci komórkowej lub sklep internetowy? Nie dostałaś należnego odszkodowania od swojego ubezpieczyciela? To tylko przykłady nadużyć, jakich dopuszczają się firmy i instytucje wobec konsumentów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.