Konsument
agencja doradztwa personalnego warszawa

Przydatne informacje dla osób, które szukają pracy

W dobie naszych czasów osoby poszukujące zatrudnienia mają do dyspozycji wiele ciekawych rozwiązań. Całkiem sporo osób korzysta z pomocy specjalistów, aby znaleźć atrakcyjną posadę.
interes
Opracowanie: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rejestracja znaków towarowych w Urzędzie Patentowym

Jakikolwiek symbol towarowy, nawet niezastrzeżony w UP, objęty jest pieczą ustawową. Gwarantuje to przepis o ochronie konkurencji i nabywców, lub kodeks cywilny. Teoretycznie rejestracja nie jest nieodzowna, by podlegać podstawowej ochronie prawnej symbolu towarowego.
iso
Opracowanie: Ken Teegardin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czemu korzystnie posiadać normę Iso 14001? Czym ona jest i dla kogo się nadaje?

Iso 14001 jest potwierdzoną w skali globalnej normą definiującą sposoby wdrażania najlepszych i niezawodnych systemów zarządzania środowiskowego. Norma ta została przygotowana i wdrożona w życie, ażeby określić regułę spokojnej równowagi pomiędzy utrzymaniem rentowności i znacznym zmniejszeniem wpływu oddziaływania na środowisko naturalne. Warto wiedzieć, że organizacje, które stosują się do tej normy mają szansę na osiągnięcie dwóch wymienionych celów.
pieniądze
Opracowanie: Carlos ZGZ
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Parę skutecznych sposobów na skuteczną reklamę twojej firmy

Obecny rynek sprzedaży cechuje wyjątkowo duża konkurencja. Bitwa o konsumenta jest szalenie zażarta. Dlatego też przedsiębiorstwa starają się wyszukać oryginalny oraz efektywny sposób na znalezienie drogi z własnym produktem do wszystkich możliwych kupujących.
reklama zewnętrzna
By: Bill Smith
Source: http://www.flickr.com

Reklama powinna okazać się efektywna, zatem wybierz taką postać reklamy, która optymalnie dotrze do twoich klientów

Współczesny rynek konsumencki zdaje się być wprost przesycony przeróżnego typu towarami oraz usługami. Ich twórcy dokładają starań, aby zdobyć klienta, który będzie zainteresowany tym, co mają do zaproponowania. Reklama jest efektywnym narzędziem w rękach przedsiębiorców i pracowników działu marketingu w ich przedsiębiorstwach.
Zakupy w hipermarkecie
By: MollySVH
Source: http://www.flickr.com

Ochrona zbiorowego interesu konsumentów - analiza pojęcia na tle orzecznictwa

Określenie, czym jest zbiorowy interes konsumentów ma kluczowe znaczenie, jednakże nie jest to zadanie proste z uwagi na brak zdefiniowania tego pojęcia przez ustawodawcę. Ograniczył się on jedynie do stwierdzenia w art. 24 ust. 3 ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów, że „nie jest zbiorowym interesem konsumentów suma indywidualnych interesów konsumentów”.
stopy
Opracowanie: www.niedajmysie.pl
Zaczerpnięte z: www.niedajmysie.pl

Razem raźniej i skuteczniej

Czujesz się oszukana przez bank, operatora sieci komórkowej lub sklep internetowy? Nie dostałaś należnego odszkodowania od swojego ubezpieczyciela? To tylko przykłady nadużyć, jakich dopuszczają się firmy i instytucje wobec konsumentów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.