Banki
Oszczędzanie, pieniądze
Opracowanie: sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Zastrzyk gotówki dla przedsiębiorstw

Państwa UE co raz bardziej wychodzą z ciężkiego kryzysu ekonomicznego. Polska szczęśliwie została tylko trochę poobijana przez recesję, jednak wiele działalności splajtowało, nie pisząc już o ludziach, którzy stracili pracę lub nie mogą jej otrzymać. Wiele działalności, aby przetrwać na rynku, musi zaciągać pożyczki. Zaciąganie nowych zobowiązań nie jest złe, jeśli środki tak zdobyte są przeznaczane na rozwijanie działalności.
pieniądze
Opracowanie: Martin Abegglen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jedyne rozwiązanie dla tych, którzy w banku nie mają szans na pożyczkę

Kiedy brakuje nam gotówki daleko nam też do logicznego myślenia. Potrafimy zapożyczyć się nawet na duży procent. Cóż, sporo ludzi na tym korzysta, w szczególności Ci, którzy udzielają pożyczek poza bankiem.
nieruchomość
Opracowanie: 401(K) 2012
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Prezentacja produktu finansowego - konto dla firm

W dzisiejszych czasach pewne propozycje finansowe proponowane nam przez banki są po prostu niezastąpione. Korzystamy z nich w naszym życiu i niejeden z nich w pewien sposób pomaga nam efektywniej dysponować własnymi finansami, co zapewnia komfort i funkcjonalność.
kredyt
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Czy spożytkowanie wirtualnych pieniędzy to dobry pomysł? Może nie idealny, lecz ułatwia życie wielu ludziom

Masz ochotę na nowiusieńki lokal mieszkalny? A może apartament z widokiem na morze? A może jedynie inną sofę do pokoju dziennego? Znowu nie wystarczy ci gotówki, bo nie uzyskujesz z pracy tyle ile byś chciał albo po prostu twoje pragnienia przekraczają domowy budżet. Na szczęście jest na to metoda. Jedną z taktyk oszczędzania jest ukrywanie gotówki w skarpetę, ale w aktualnych czasach chyba nie o to chodzi, żeby przechowywać je w ten sposób. Na dodatek, należy wspomnieć, że pieniądz traci na wartości w czasie, toteż jest to kolejny motyw za tym, aby gospodarować nim w odrębnym kierunku.
Karty płatnicze
By: frankieleon
Source: http://www.flickr.com

Pożyczki dla małych firm również mają szansę okazać się dawane

Czasami dzieje się tak, że firma, żeby rozpocząć większe działanie musi użyć znaczniejszej ilości pieniędzy, których zwyczajnie nie ma. Wówczas wspaniałym rozwiązaniem mają szansę się stać pożyczki dla małych firm, które udzielane okazują się być przez większość banków i to na całkiem opłacalnych warunkach.
Pieniądze
Opracowanie: OTA Photos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czynności komornicze to nie koniec świata i nie zawsze jest aż tak źle, jak nam się wydaje

Odkąd dotknął nas regres ekonomiczny, który przemknął nie tak dawno przez Europę, nasiliły się trudności finansowe większości polskich rodzin. Jeszcze kilkanaście lat wcześniej, zaciąganie zobowiązań było złożone, drogie i dla większej części z nas niedostępne. Później nadszedł czas, że środki pieniężne mógł pożyczyć, w zasadzie każdy.
artykuły biurowe
Opracowanie: Travis Wise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Biuro i przedsiębiorstwo - jakie kwestie warto wiedzieć?

Wizytówką spółki jest nie tylko podejście do klienta, ale też to, w jakim miejscu odbywa się rozmowa. Jeżeli biuro jest zagracone to klient raczej nie będzie miał dobrego zdania o nas i o naszej firmie, a co jest z tym związane nie będzie miał ochoty z nami robić interesów. Tak, więc jeśli biuro i firma jeszcze nie ogarnęła reprezentatywnego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to naprawdę warto iść z klientem do jakiejś kawiarni albo restauracji, by w przyjemnych warunkach przeprowadzić rozmowę.
finanse
Opracowanie: Bryant Surety Bonds
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Obligacje skarbowe - zarabiamy pewne pieniądze

Krajowe papiery wartościowe są aktualnie najpewniejszą formą inwestycji. Gwarantują one zysk na stałym poziomie, zależnym od czasu na jaki dana obligacja opiewa.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jakie informacje na temat pożyczek definitywnie każdy z nas powinien wiedzieć?

Pozyskanie kredytu w banku praktycznie we wszystkich przypadkach jest odpowiednią decyzją. Bo wiadomo: gdy pragniemy kupić samochód, mieszkanie czy choćby pralkę, nierzadko nie mamy odpowiedniej sumy gotówki. I dlatego zapewne jedyną możliwością jest udanie się do banku. Doprawdy nie ma sensu próbować pożyczyć kasy od krewnych bądź znajomych. Prawda jest taka, że szczególnie większa pożyczka może na długie lata zniszczyć relacje!
laptop
Opracowanie: Karen Rachel Lee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bankowość internetowa - co warto wiedzieć?

W obecnym świecie Internet odgrywa bardzo ważną rolę, której nie można przecenić. Towarzyszy człowiekowi w codziennym życiu, stanowiąc zarówno kopalnia wiadomości i treści rozrywkowych, a także duże ułatwienie w zwykłych zadaniach. Pewien czas temu udogodnienia opierające się na sieci WWW pojawiły się również w sferze bankowości. Dla dużej liczby ludzi był to strzał w dziesiątkę. Dla tych, którym innowacyjne pomysły nie odpowiadają, w dalszym ciągu działa bankowość tradycyjna, oparta na faktycznie istniejących filiach banku i bezpośrednim kontakcie z zatrudnionymi tam ludźmi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.