Banki
Oszczędzanie, pieniądze
Opracowanie: sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Zastrzyk gotówki dla przedsiębiorstw

Państwa UE co raz bardziej wychodzą z dołka finansowego. Polska na szczęście została tylko trochę poobijana przez recesję, jednak wiele działalności splajtowało, nie wspominając już o ludziach, którzy stracili pracę albo nie mogą jej otrzymać. Wiele działalności, aby przetrwać na rynku, musi brać pożyczki. Otwieranie kolejnych zobowiązań nie jest szkodliwe, kiedy pieniądze tak uzyskane są wydawane na inwestycje.
pieniądze
Opracowanie: Martin Abegglen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jedyne rozwiązanie dla tych, którzy w banku nie mają szans na pożyczkę

Gdy brak nam gotówki daleko nam też do logicznego myślenia. Jesteśmy w stanie wziąć pieniądze nawet na duży procent. Cóż, wielu ludzi to wykorzystuje, w szczególności Ci, którzy bawią się w udzielanie pożyczek poza bankiem.
nieruchomość
By: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com

Prezentacja produktu finansowego - konto dla firm

W obecnych czasach pewne propozycje finansowe oferowane nam przez banki są dosłownie niezbędne. Wykorzystujemy je w naszym życiu i niejeden z nich na swój sposób umożliwia nam lepiej dysponować własnymi pieniędzmi, co daje nam komfort i funkcjonalność.
kredyt
By: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu

Czy spożytkowanie wirtualnych pieniędzy to dobry pomysł? Może nie idealny, lecz ułatwia życie wielu ludziom

Chcesz nowiusieńki dom? A może apartament z widokiem na góry? A może tylko inną kanapę do salonu? Znów brakuje ci gotówki, gdyż nie zarabiasz tyle ile byś chciał lub po prostu twoje potrzeby przewyższają własny budżet. Na szczęście jest na to metoda. Jedną z taktyk oszczędzania jest ukrywanie pieniędzy w skarpetkę, ale w aktualnych czasach jednak nie o to chodzi, żeby składować je w ten sposób. Na dodatek, trzeba przypomnieć, że pieniądz traci na wartości w czasie, zatem jest to następny motyw za tym, aby zarządzać nim w odrębnym kierunku.
Karty płatnicze
By: frankieleon
Source: http://www.flickr.com

Pożyczki dla małych firm również mają szansę okazać się dawane

Czasami dzieje się tak, że firma, żeby rozpocząć większe działanie musi użyć znaczniejszej ilości pieniędzy, których zwyczajnie nie ma. Wówczas wspaniałym rozwiązaniem mają szansę się stać pożyczki dla małych firm, które udzielane okazują się być przez większość banków i to na całkiem opłacalnych warunkach.
Pieniądze
By: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com

Czynności komornicze to nie koniec świata i nie zawsze jest aż tak źle, jak nam się wydaje

Od kiedy dotknął nas kryzys, który przemknął w ostatnim czasie przez Europę, nasiliły się kłopoty materialne dużej części polskich rodzin. Jeszcze kilkanaście lat wstecz, zaciąganie zobowiązań było skomplikowane, drogie i dla większej części z nas nieosiągalne. Później nadszedł czas, że środki pieniężne mógł pożyczyć, praktycznie każdy.
artykuły biurowe
Opracowanie: Travis Wise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Biuro i przedsiębiorstwo - jakie kwestie warto wiedzieć?

Wizytówką spółki jest nie tylko podejście do klienta, ale również to, gdzie odbywa się rozmowa. Jeśli biuro jest zagracone to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o firmie w której pracujemy, a co za tym idzie nie będzie miał ochoty z nami wchodzić w głębsze relacje biznesowe. Dlatego jeśli biuro i firma jeszcze nie ma odpowiedniego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to najlepiej umówić się z klientem do którejś kawiarni albo restauracji, by na spokojnie porozmawiać.
finanse
Opracowanie: Bryant Surety Bonds
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Obligacje skarbowe - zarabiamy pewne pieniądze

Papiery wartościowe emitowane przez państwo są na dzień dzisiejszy najpewniejszą formą inwestycji. Zapewniają one zysk na stałym poziomie, zależnym od czasu na który dana obligacja opiewa.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jakie informacje na temat pożyczek definitywnie każdy z nas powinien wiedzieć?

Wzięcie kredytu bankowego praktycznie we wszystkich przypadkach jest dobrą decyzją. Bo wiadomo: gdy pragniemy zakupić auto, dom czy zwykłą zamrażalkę, nierzadko nie mamy wymaganej sumy gotówki. No i dlatego zapewne jedyną opcją jest pójście do jakiegoś banku. Naprawdę nie ma sensu próbować pożyczyć pieniędzy od krewnych albo znajomych. Prawda jest taka, że szczególnie większa pożyczka może na długie lata zniszczyć nasze kontakty!
laptop
By: Karen Rachel Lee
Source: http://www.flickr.com

Bankowość online - co warto wiedzieć?

W dzisiejszym świecie Internet posiada ogromną rolę, której nie sposób przecenić. Towarzyszy człowiekowi na co dzień, stanowiąc zarówno kopalnia wiedzy i treści rozrywkowych, jak również duże uproszczenie w codziennych czynnościach. Pewien czas wcześniej rozwiązania opierające się na sieci WWW dotarły również do sfery bankowości. Dla wielu osób był to strzał w dziesiątkę. Dla ludzi, którym nowoczesne pomysły nie odpowiadają, w dalszym ciągu działa bankowość tradycyjna, opierająca się na realnych filiach banku i kontakcie oko w oko z ich pracownikami.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.