Banki
pieniądze
By: Martin Abegglen
Source: http://www.flickr.com

Jedyne rozwiązanie dla tych, którzy w banku nie mają szans na pożyczkę

Gdy brak nam gotówki nie myślimy logicznie. Potrafimy zapożyczyć się nawet na duży procent. Cóż, wielu ludzi na tym korzysta, zwłaszcza Ci, którzy bawią się w udzielanie pożyczek poza bankiem.
nieruchomość
By: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com

Prezentacja produktu finansowego - konto dla firm

W obecnych czasach pewne propozycje finansowe oferowane nam przez banki są dosłownie niezbędne. Wykorzystujemy je w naszym życiu i niejeden z nich na swój sposób umożliwia nam lepiej dysponować własnymi pieniędzmi, co daje nam komfort i funkcjonalność.
kredyt
By: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu

Czy spożytkowanie wirtualnych pieniędzy to dobry pomysł? Może nie idealny, lecz ułatwia życie wielu ludziom

Chcesz nowiusieńki dom? A może apartament z widokiem na góry? A może tylko inną kanapę do salonu? Znów brakuje ci gotówki, gdyż nie zarabiasz tyle ile byś chciał lub po prostu twoje potrzeby przewyższają własny budżet. Na szczęście jest na to metoda. Jedną z taktyk oszczędzania jest ukrywanie pieniędzy w skarpetkę, ale w aktualnych czasach jednak nie o to chodzi, żeby składować je w ten sposób. Na dodatek, trzeba przypomnieć, że pieniądz traci na wartości w czasie, zatem jest to następny motyw za tym, aby zarządzać nim w odrębnym kierunku.
Karty płatnicze
By: frankieleon
Source: http://www.flickr.com

Pożyczki dla małych firm również mają szansę okazać się dawane

Czasami dzieje się tak, że firma, żeby rozpocząć większe działanie musi użyć znaczniejszej ilości pieniędzy, których zwyczajnie nie ma. Wówczas wspaniałym rozwiązaniem mają szansę się stać pożyczki dla małych firm, które udzielane okazują się być przez większość banków i to na całkiem opłacalnych warunkach.
Pieniądze
By: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com

Czynności komornicze to nie koniec świata i nie zawsze jest aż tak źle, jak nam się wydaje

Od kiedy dotknął nas kryzys, który przemknął w ostatnim czasie przez Europę, nasiliły się kłopoty materialne dużej części polskich rodzin. Jeszcze kilkanaście lat wstecz, zaciąganie zobowiązań było skomplikowane, drogie i dla większej części z nas nieosiągalne. Później nadszedł czas, że środki pieniężne mógł pożyczyć, praktycznie każdy.
artykuły biurowe
Opracowanie: Travis Wise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Biuro i przedsiębiorstwo - jakie kwestie warto wiedzieć?

Wizytówką firmy jest nie tylko to w jaki sposób rozmawiają jej pracownicy z klientem, ale również to, w jakim miejscu odbywa się spotkanie. Jeśli biuro jest zaniedbane to klient raczej nie będzie miał dobrego zdania o nas i o naszej firmie, a co się z tym wiąże nie będzie chciał z nami wchodzić w głębsze relacje biznesowe. Tak, więc jeżeli biuro i firma jeszcze nie ogarnęła reprezentatywnego miejsca do spotkań z klientami, to najlepiej iść z klientem do jakiejś kawiarni albo restauracji, by na spokojnie porozmawiać.
finanse
By: Bryant Surety Bonds
Source: http://www.flickr.com

Obligacje skarbowe - zarabiamy pewne pieniądze

Papiery wartościowe emitowane przez państwo są aktualnie najbezpieczniejszą metodą inwestycji. Gwarantują one zysk na niezmiennym poziomie, który zależy od przedziału czasowego na który dana obligacja opiewa.
Pieniądze, Euro
By: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu

Jakie informacje na temat pożyczek definitywnie każdy z nas powinien wiedzieć?

Uzyskanie kredytu w banku niemalże w każdym przypadku jest odpowiednią decyzją. Wiadoma sprawa: gdy pragniemy kupić samochód, dom czy zwykłą zamrażalkę, nierzadko nie posiadamy wymaganej sumy środków. No i dlatego zapewne wyłączną możliwością jest udanie się do jakiegoś banku. Naprawdę nie ma żadnego sensu próbować pożyczyć pieniędzy od krewnych bądź przyjaciół. Fakty są takie, że w szczególności większa pożyczka jest w stanie na bardzo długi czas zniszczyć nasze kontakty!
laptop
By: Karen Rachel Lee
Source: http://www.flickr.com

Bankowość online - co warto wiedzieć?

W dzisiejszym świecie Internet posiada ogromną rolę, której nie sposób przecenić. Towarzyszy człowiekowi na co dzień, stanowiąc zarówno kopalnia wiedzy i treści rozrywkowych, jak również duże uproszczenie w codziennych czynnościach. Pewien czas wcześniej rozwiązania opierające się na sieci WWW dotarły również do sfery bankowości. Dla wielu osób był to strzał w dziesiątkę. Dla ludzi, którym nowoczesne pomysły nie odpowiadają, w dalszym ciągu działa bankowość tradycyjna, opierająca się na realnych filiach banku i kontakcie oko w oko z ich pracownikami.
stos pieniędzy
By: Jiposhy .com
Source: http://www.flickr.com

Co uczynić, by z niemałymi sukcesami rozwinąć firmę?

Bardzo dużo firm na niemałe kłopoty z tym by dużo szybciej się rozwijać, rozszerzać swoją działalność. Z jakich powodów właśnie tak jest? No cóż, prawda jest taka, że jedną z największych przyczyn takiego rzeczy są z pewnością pieniądze. Czyli posiadamy elegancką restaurację, pragniemy ją powiększyć o choćby salę, w której będą organizowane na przykład komunie, ale na swoje nieszczęście nie możemy się rozwinąć, ponieważ nie posiadamy kasy. Zatem w tym tekście należy pomyśleć co robić, aby mimo problemów, które są oczywiste w funkcjonowaniu biznesu, ze wszystkim sobie radzić.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.