Banki
Pożyczka

Alternatywa dla otrzymania kredytu z banku – pożyczka pod zastaw nieruchomości

W dzisiejszej rzeczywistości niezwykle często pojawiają się sytuacje, w których potrzebny nam jest spory zastrzyk gotówki. Rzeczywistość uniemożliwia zaoszczędzenie większej ilości gotówki na jakiś cel, w związku z czym, kiedy pojawia się wyjątkowa okazja prywatna bądź zawodowa, wspieramy się pożyczkami. Surowe wymogi stawianie przez instytucje bankowe powodują jednak, iż większość osób nie posiada zdolności kredytowej.
Opracowanie: pfala

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

W przypadku gdy posiadasz wiele kredytów z których kwotą rat sobie nie dajesz rady lub powoli przestajesz, dobrze jest abyś zapoznał się z kredyt konsolidacyjny SKOK. To kredyt konsolidacyjny SKOK może być dla ciebie ostatnią "deską ratunku". W poniższej części artykułu opowiem Tobie czym dokładnie jest w SKOK kredyt konsolidacyjny i na czym on bazuje.
Oszczędzanie, pieniądze
Opracowanie: sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Zastrzyk gotówki dla przedsiębiorstw

Państwa UE co raz bardziej wychodzą z dołka gospodarczego. Nasza ojczyzna szczęśliwie została tylko odrobinę poobijana przez recesję, jednak sporo przedsiębiorców splajtowało, nie mówiąc już o ludziach, którzy stracili pracę albo nie mogą jej dostać. Wiele działalności, aby przetrwać na rynku, musi zaciągać kredyty. Branie następnych zobowiązań nie jest złe, gdy pieniądze tak zdobyte są wydawane na rozwijanie działalności.
pieniądze
Opracowanie: Martin Abegglen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jedyne rozwiązanie dla tych, którzy w banku nie mają szans na pożyczkę

Kiedy brakuje nam gotówki daleko nam też do logicznego myślenia. Potrafimy zapożyczyć się nawet na duży procent. Cóż, sporo ludzi na tym korzysta, w szczególności Ci, którzy udzielają pożyczek poza bankiem.
nieruchomość
Opracowanie: 401(K) 2012
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Prezentacja produktu finansowego - konto dla firm

W dzisiejszych czasach pewne propozycje finansowe proponowane nam przez banki są po prostu niezastąpione. Korzystamy z nich w naszym życiu i niejeden z nich w pewien sposób pomaga nam efektywniej dysponować własnymi finansami, co zapewnia komfort i funkcjonalność.
kredyt
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Czy spożytkowanie wirtualnych pieniędzy to dobry pomysł? Może nie idealny, lecz ułatwia życie wielu ludziom

Masz ochotę na nowiusieńki lokal mieszkalny? A może apartament z widokiem na morze? A może jedynie inną sofę do pokoju dziennego? Znowu nie wystarczy ci gotówki, bo nie uzyskujesz z pracy tyle ile byś chciał albo po prostu twoje pragnienia przekraczają domowy budżet. Na szczęście jest na to metoda. Jedną z taktyk oszczędzania jest ukrywanie gotówki w skarpetę, ale w aktualnych czasach chyba nie o to chodzi, żeby przechowywać je w ten sposób. Na dodatek, należy wspomnieć, że pieniądz traci na wartości w czasie, toteż jest to kolejny motyw za tym, aby gospodarować nim w odrębnym kierunku.
Karty płatnicze
By: frankieleon
Source: http://www.flickr.com

Pożyczki dla małych firm również mają szansę okazać się dawane

Czasami dzieje się tak, że firma, żeby rozpocząć większe działanie musi użyć znaczniejszej ilości pieniędzy, których zwyczajnie nie ma. Wówczas wspaniałym rozwiązaniem mają szansę się stać pożyczki dla małych firm, które udzielane okazują się być przez większość banków i to na całkiem opłacalnych warunkach.
Pieniądze
Opracowanie: OTA Photos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czynności komornicze to nie koniec świata i nie zawsze jest aż tak źle, jak nam się wydaje

Odkąd spotkał nas regres ekonomiczny, który przemknął nie tak dawno przez Europę, namnożyły się kłopoty materialne większości polskich rodzin. Jeszcze kilkanaście lat wstecz, zaciąganie zobowiązań było złożone, drogie i dla większości z nas nieosiągalne. Później nadszedł czas, że środki pieniężne mógł wziąć w ramach pożyczki, praktycznie każdy.
artykuły biurowe
Opracowanie: Travis Wise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Biuro i przedsiębiorstwo - jakie kwestie warto wiedzieć?

Wizytówką firmy jest nie tylko to w jaki sposób rozmawiają jej pracownicy z klientem, ale również to, gdzie odbywa się rozmowa. Jeśli biuro jest zagracone to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o firmie w której pracujemy, a co za tym idzie nie będzie miał ochoty z nami wchodzić w głębsze relacje biznesowe. Dlatego jeżeli biuro i firma jeszcze nie posiada odpowiedniego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to naprawdę warto pójść z klientem do którejś kawiarni lub restauracji, żeby na spokojnie porozmawiać.
finanse
Opracowanie: Bryant Surety Bonds
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Obligacje skarbowe - zarabiamy pewne pieniądze

Papiery wartościowe emitowane przez państwo są obecnie najpewniejszą formą inwestycji. Gwarantują one zysk na stałym poziomie, zależnym od przedziału czasowego na jaki określona obligacja opiewa.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.