Banki
Oszczędzanie, pieniądze
Opracowanie: sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Zastrzyk gotówki dla przedsiębiorstw

Kraje Unii Europejskiej powoli wychodzą z dołka ekonomicznego. Nasza ojczyzna na szczęście została tylko trochę dotknięta przez recesję, jednak wiele firm splajtowało, nie wspominając już o ludziach, którzy stracili pracę lub nie mogą jej otrzymać. Wiele przedsiębiorstw, aby przetrwać na rynku, musi zaciągać kredyty. Zaciąganie nowych zobowiązań nie jest złe, jeśli środki tak uzyskane są przelewane na rozwijanie działalności.
pieniądze
Opracowanie: Martin Abegglen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jedyne rozwiązanie dla tych, którzy w banku nie mają szans na pożyczkę

Kiedy brakuje nam pieniędzy nie myślimy logicznie. Potrafimy zapożyczyć się nawet na wręcz lichwiarski procent. Cóż, wielu ludzi to wykorzystuje, w szczególności Ci, którzy udzielają pożyczek poza bankiem.
nieruchomość
Opracowanie: 401(K) 2012
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Prezentacja produktu finansowego - konto dla firm

W dzisiejszych czasach pewne propozycje finansowe proponowane nam przez banki są po prostu niezastąpione. Korzystamy z nich w naszym życiu i niejeden z nich w pewien sposób pomaga nam efektywniej dysponować własnymi finansami, co zapewnia komfort i funkcjonalność.
kredyt
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Czy spożytkowanie wirtualnych pieniędzy to dobry pomysł? Może nie idealny, lecz ułatwia życie wielu ludziom

Masz ochotę na nowiusieńki lokal mieszkalny? A może apartament z widokiem na morze? A może jedynie inną sofę do pokoju dziennego? Znowu nie wystarczy ci gotówki, bo nie uzyskujesz z pracy tyle ile byś chciał albo po prostu twoje pragnienia przekraczają domowy budżet. Na szczęście jest na to metoda. Jedną z taktyk oszczędzania jest ukrywanie gotówki w skarpetę, ale w aktualnych czasach chyba nie o to chodzi, żeby przechowywać je w ten sposób. Na dodatek, należy wspomnieć, że pieniądz traci na wartości w czasie, toteż jest to kolejny motyw za tym, aby gospodarować nim w odrębnym kierunku.
Karty płatnicze
By: frankieleon
Source: http://www.flickr.com

Pożyczki dla małych firm również mają szansę okazać się dawane

Czasami dzieje się tak, że firma, żeby rozpocząć większe działanie musi użyć znaczniejszej ilości pieniędzy, których zwyczajnie nie ma. Wówczas wspaniałym rozwiązaniem mają szansę się stać pożyczki dla małych firm, które udzielane okazują się być przez większość banków i to na całkiem opłacalnych warunkach.
Pieniądze
Opracowanie: OTA Photos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czynności komornicze to nie koniec świata i nie zawsze jest aż tak źle, jak nam się wydaje

Od kiedy dotknął nas regres ekonomiczny, który przemknął w ostatnim czasie przez Europę, nasiliły się problemy materialne większości rodzin w Polsce. Jeszcze kilkanaście lat wcześniej, branie kredytów było zawiłe, drogie i dla większej części z nas nieosiągalne. Później nadszedł czas, że środki pieniężne mógł pożyczyć, właściwie każdy.
artykuły biurowe
Opracowanie: Travis Wise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Biuro i przedsiębiorstwo - jakie kwestie warto wiedzieć?

Wizytówką firmy jest nie tylko podejście do klienta, ale też to, gdzie odbywa się rozmowa. Jeżeli biuro jest zaniedbane to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o naszej firmie, a co za tym idzie nie będzie chciał z nami robić interesów. Tak, więc jeżeli biuro i firma jeszcze nie ma reprezentatywnego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to najlepiej pójść z klientem do jakiejś kawiarni albo restauracji, by w przyjemnych warunkach przeprowadzić rozmowę.
finanse
Opracowanie: Bryant Surety Bonds
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Obligacje skarbowe - zarabiamy pewne pieniądze

Krajowe papiery wartościowe są na dzień dzisiejszy najpewniejszą metodą inwestycji. Gwarantują one przychody na niezmiennym poziomie, który zależy od czasu na który określona obligacja opiewa.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jakie informacje na temat pożyczek definitywnie każdy z nas powinien wiedzieć?

Pozyskanie kredytu w banku niemalże zawsze jest dobrą decyzją. Wiadomo: kiedy chcielibyśmy zakupić motor, nieruchomość czy choćby lodówkę, nierzadko nie posiadamy odpowiedniej sumy gotówki. I właśnie dlatego zapewne jedyną opcją jest udanie się do jakiegoś banku. Naprawdę nie ma żadnego sensu próbować pożyczyć pieniędzy od krewnych albo przyjaciół. Fakty są takie, że zwłaszcza ta większa pożyczka jest w stanie skutecznie zniszczyć kontakty!
laptop
Opracowanie: Karen Rachel Lee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bankowość internetowa - co warto wiedzieć?

W obecnym świecie Internet odgrywa bardzo ważną rolę, której nie można przecenić. Towarzyszy człowiekowi w codziennym życiu, stanowiąc zarówno kopalnia wiadomości i treści rozrywkowych, a także duże ułatwienie w zwykłych zadaniach. Pewien czas temu udogodnienia opierające się na sieci WWW pojawiły się również w sferze bankowości. Dla dużej liczby ludzi był to strzał w dziesiątkę. Dla tych, którym innowacyjne pomysły nie odpowiadają, w dalszym ciągu działa bankowość tradycyjna, oparta na faktycznie istniejących filiach banku i bezpośrednim kontakcie z zatrudnionymi tam ludźmi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.