Firmy
praca nad łumaczeniem
Opracowanie: The International Federation
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Obcokrajowiec nabywający dom na Ukrainie musi do zawarcia umowy posiadać przysięgłe wyjaśnienie na słownictwo języka ukraińskiego.

Język ukraiński - to słownictwo należące do grupy języków wschodniosłowiańskich. Posługuje się nim ponad 47 mln osób, głównie na Ukrainie, gdzie ma pozycję języka formalnego, używany jest także przez narodowość ukraińską w Rosji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Mołdawii, Polsce i na Białorusi. Słownictwo ukraińskie z racji uwarunkowań geograficznych i historycznych wykazuje naturalne podobieństwo do innych języków wschodniosłowiańskich: większe – do białoruskiego i słabsze – rosyjskiego. Autor przekładu języka ukraińskiego musi posiadać świadectwo przyznane przez Ministra Sprawiedliwości.
baner reklamowy
Opracowanie: Jeffrey Beall
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy tablice reklamowe znikną z większych miejscowości? Inne sposoby reklamy.

Od pewnego czasu mówi się o pomyśle zastosowania ustawy zabraniającej mocowania dużych reklam w centrach miast. Powody wydają się być ważne - psują piękno miast, przesłaniają ładne budynki, stare miasto, są podświetlane jasnymi światłami, które przeszkadzają mieszkańcom. Każdy płot, balustrada czy nawet przystanek stają się słupami ogłoszeniowymi. Przemierzając miasto po chodnikach mijamy potykacze z ogłoszeniami lokalnych przedsiębiorców. Jednak przedmieścia też nie wyglądają lepiej – jadąc drogami dojazdowymi na poboczu spotkamy to samo – wolnostojące reklamy o różnej wielkości. Czy inne formy reklamy zaistnieją i wyjdą na pierwszy plan kiedy zupełnie usuniemy banery?
Outsourcing usług IT
Opracowanie: Maria Elena
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak przeprowadzać outsourcing

Skuteczne działanie systemów komputerowych wewnątrz firmy to najczęściej klucz do jej triumfu w dzisiejszych realiach wolnorynkowych. Na rynku wygrywają aktualnie bowiem te firmy, jakie są porządnie zorganizowane i w niemałej mierze dbają o sprawny przepływ danych, ten jednak w rozległej mierze jest zależny obecnie od sprawności komputerowej sieci. Trzeba mieć na uwadze, że nawet miniaturowe komponenty mogą zaważyć nad efektywnym działaniem programów wewnątrz firmy i spowodować straty.
fotografia reklamowa
Opracowanie: Jay Aremac
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oferty, z jakimi do konsumentów wychodzi fotografia reklamowa

Niezwykle szybko rozwijająca się fotografia reklamowa to biznes intratny i użyteczny w każdej dziedzinie. Różne produkty oraz usługi zazwyczaj potrzebują owocnej oraz wyjątkowej reklamy, by zwrócić uwagę potencjalnych klientów na swoje zalety.
przyklad znaku towarowego
Opracowanie: Christopher Tran
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Znaki towarowe - szczególny znak w świecie przedsiębiorczości.

W istocie, znaki towarowe pojawiają się na rynku każdego dnia, a wnikliwiej, wtedy kiedy powstaje nowe przedsiębiorstwo. Stają się jego wartościowym szczegółem majątkowym, a także fundamentalnym aspektem do reklamy wyprodukowanych artykułów lub świadczonych usług. Rejestrując znaki towarowe mamy pewność, że nikt inny nie będzie pobierał z nich zysków majątkowych, ani naruszał tego typu znaków.
szklane schody
Opracowanie: Diego Cupolo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Tajemniczy klient

Na pewno nie raz przechodziliśmy obok niego w przejściu, stał przed nami, przy okienku do kasy, wkładał buty lub też może nie raz dzwonił do nas z problemem, który tylko my – jako fachowcy w danym zakresie, możemy pomóc mu rozwiązać. I nie raz, nie dwa albo chcieliśmy ze wszystkich sił, mu pomóc, albo też znużeni złym samopoczuciem pragnęliśmy, aby tylko się rozłączył. I jeśli ten drugi opis, dotyczy właśnie nas uwaga! Mogliśmy mieć styczność z mystery shopping.
Stoisko targowe
Zaczerpnięte z: targorent.pl

W jaki sposób zadbać o swoje stoisko na imprezach branżowych?

Giełdy techniczne oraz firmowe to idealne miejsce do tworzenia współpracy biznesowej jak i również pozyskania nowej grupy klientów albo pracowników. Korzyści osiągają nie jedynie firmy prezentujące własne stanowisko na takich targach, ale zwłaszcza zainteresowani. To z myślą o nich realizowane jest całe wydarzenie.
Opracowanie: HEMMERSBACH

Kursy języka polskiego

Wiele osób, przyjeżdżających do Polski na stałe, nie potrafi mówić po polsku. Prowadzenie nauki języka polskiego dla osób z innych krajów zdaje się być najbardziej potrzebne w warszawie, ponieważ to tam zazwyczaj oni pracują. Odszukanie takiego kursu jest w dodatku równie proste jak wpisanie w wyszukiwarkę zapytania „polski dla obcokrajowców Warszawa”.
coca cola reklama na budynku
Opracowanie: Donald Lee Pardue
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Masz budynek lub działkę w dogodnym miejscu? Wykorzystaj to, żeby zarabiać więcej

Reklama określana jest dźwignią handlu, a co za tym idzie, ciężko bez niej prowadzić jakąkolwiek działalność gospodarczą. Jednak reklama to nie jedynie krótkie filmy w telewizji czy fotografie w gazetach i w sieci. Modelem efektywnej reklamy jest również bilbord stojący w pobliżu ruchliwej szosy. Jeśli zatem posiada się budynek lub działkę w tak atrakcyjnej lokalizacji, można wykorzystać to, żeby sobie nieco dorobić.
Karty kredytowe i windykacja długów
Opracowanie: Sean MacEntee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Internetowe aplikacje do odzyskiwania długów

Sprzedając produkty albo wykonując usługi trzeba mieć świadomość, że w pewnym momencie ktoś może za to nie zapłacić. Niestety takie sytuacje zdarzają się coraz częściej i nikogo nie omijają. Na swoją zapłatę czekają mali przedsiębiorcy, lecz również wielkie międzynarodowe firmy, i niekiedy te należności są bardzo trudne do wyegzekwowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.