Mieszkania
składka
Opracowanie: Dhinakaran Gajavarathan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju kreatory proponują portale z ofertami dotyczącymi zatrudnienia?

Dużo osób, które poszukują pracy, rozpoczynają szukanie od wejścia na jakikolwiek serwis internetowy, jaki zajmuje się tą problematyką. Oprócz dużej bazy anonsów, mają możliwość w tamtym miejscu znaleźć również rubrykę z ogłoszeniami osób w podobnej sytuacji.
polecany księgowy
Opracowanie: MVO Nederland
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Własne mieszkanie to marzenie bardzo wielu młodych ludzi

Zakładając swoją rodzinę każdy jeden chce normalnie rozpocząć życie na swój rachunek . Tak właśnie powinno wyglądać wejście w dorosłość, w przeciwnym razie młode osoby nie będą mieć okazji zakosztować prawdziwie dorosłego życia.


Własne mieszkanie to marzenie bardzo wielu młodych ludzi

Własne mieszkanie uczy odpowiedzialności i to bywa bardzo ważny czynnik, którego nie należy pomijać.
Rzeczoznawca
Opracowanie: Benjamin Linh VU
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rzeczoznawca wyceni, sporządzi opinie i przeprowadzi analizę. Dzięki temu nie popełnimy omyłek finansowych.

Jeżeli zamierzamy kupić mieszkanie czy wziąć kredyt hipoteczny, albo potrzebujemy zbyć nieruchomość oraz chcemy wyceny to przyda nam się profesjonalista. Jeśli pojazd uległ stłuczce i potrzebujemy otrzymać pieniądze od ubezpieczyciela, także profesjonalista ma za zadanie wycenić pojazd.
krajobraz gór
Opracowanie: tinyfroglet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dokąd wybrać się na weekendowy odpoczynek? Parę porządnych patentów

Współczesny styl życia wyjątkowo źle oddziałuje na ogólny stan naszego zdrowia. Zbyt dużo czasu przeznaczamy na nasze sprawy zawodowe. Ponieważ zwykle płace nas nie satysfakcjonują, w wolnych chwilach pracujemy w innych miejscach.
mieszkanie
Opracowanie: You Tube - Tomasz Szafarek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Planowanie budowy domu lub planowanie zakupu mieszkania, czyli ważna decyzja na przyszłość.

Planowanie budowy domu lub planowanie zakupu mieszkania, czyli ważna decyzja na przyszłość.

Czasami znajdujemy się w sytuacji, kiedy myślimy czy kupić nowe mieszkanie bądź też tworzyć domu. Jedni się decydują i są zadowoleni, a inni popełnili błąd i mówią, że kolejny raz już by tego nie zrobili.
Kredyt hipoteczny
Opracowanie: lumaxart
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/lumaxart/2136953043/

Różne rodzaje pożyczek

Wiele ludzi szukających kredytu doskonale dobranego do własnych celów i możliwości finansowych zastanawia się nad kredytem mieszkaniowym albo hipotecznym. Jaka jest autentyczna różnica między nimi? Współcześnie wiele trudności powiązanych z chęcią zbudowania swojego domu, można nadzwyczaj banalnie rozwiązać za pomocą różnorodnych usług bankowych, dlatego też rozsądnie jest przyjrzeć się tym typom kredytów bliżej.

Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie?

Wynajem mieszkania wiąże się z ryzykiem. Bywa, że lokatorzy nie dbają o lokal i jego wyposażenie, które często ulega zniszczeniu. Częstym problemem są także zaległości z opłatą czynszu. Mimo tego nie warto zniechęcać się do najmu, gdyż daje on możliwość atrakcyjnego zarobku.
Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Zaczerpnięte z: Biuro Prasowe Starter

Gdzie warto ulokować nadwyżkę pieniędzy?

Gwałtowny spadek oprocentowania depozytów bankowych, z których już ubyło ponad 6 mld złotych, spadek rentowności polskich papierów dłużnych, czy malejąca atrakcyjność skarbowych obligacji stają się nieatrakcyjne dla przedsiębiorców i coraz bardziej sprzyjają inwestycji w nieruchomości. Zakup mieszkania pod wynajem to dziś interesująca i korzystniejsza alternatywa od bankowej lokaty.
procent

Podwyżka VAT - droższe mieszkania

Zaledwie kilka tygodni minęło od ogłoszenia przez rząd podwyżki podatku VAT, a już wiadomo, że wpłynie ona na ceny mieszkań. Jak oceniają analitycy z Home Broker, w przyszłym roku za dwupokojowy lokal trzeba będzie zapłacić średnio 3,5 tyś. zł więcej, zaś cena mieszkania trzypokojowego wzrośnie o około 4,8 tyś.
osiedle Złota Podkowa Wrocław
Opracowanie: Rafin Developer

Tanie mieszkania we Wrocławiu

Obserwując branżę deweloperską, pod koniec minionego roku, analitycy określili zaistniałe relacje mianem rynku klienta. To nabywca miał prawo dyktować warunki i oczekiwać tylko najlepszych ofert, w których do woli przebierał.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.