Lokaty
wypłacanie pieniędzy z bankomatu
Opracowanie: valeriy osipov
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co w naszych czasach oferują klientom banki?

We współczesnym świecie coraz mniej jest osób, które nie korzystają z oferty banków. Do przeszłości odchodzi praktyka umieszczania gotówki w popularnej skarpecie. Społeczeństwa są coraz bardziej świadome co do korzyści, które niesie za sobą utworzenie rachunku w banku czy korzystanie z pozostałych usług takich instytucji. Poza tym instytucje idą z duchem czasu, wykonując ulepszone usługi, jak również stosując najnowsze technologie. Swego rodzaju punktem przełomowym w bankowości było wprowadzenie kont do obsługi wyłącznie przez Internet.
portfel z gotówką
Opracowanie: Jan Fidler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oferta dla klientów indywidualnych bankowości - interesujące porady

Aktualnie w celu zachęcenia klientów, banki prześcigają się w korzyściach dla klientów indywidualnych. Oferta indywidualnych kont bankowych ulega dynamicznym zmianom, aktualnie konta są coraz mniej kosztowne lub nawet bezpłatne, a oferta usług dodatkowych jest naprawdę niezwykle szeroka.
Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Zaczerpnięte z: Biuro Prasowe Starter

Gdzie warto ulokować nadwyżkę pieniędzy?

Gwałtowny spadek oprocentowania depozytów bankowych, z których już ubyło ponad 6 mld złotych, spadek rentowności polskich papierów dłużnych, czy malejąca atrakcyjność skarbowych obligacji stają się nieatrakcyjne dla przedsiębiorców i coraz bardziej sprzyjają inwestycji w nieruchomości. Zakup mieszkania pod wynajem to dziś interesująca i korzystniejsza alternatywa od bankowej lokaty.
Oszczędzanie, pieniądze
Opracowanie: sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Gdzie opłaca się oszczędzać, gdy maleją zyski z lokat?

Warunki oferowanych obecnie lokat coraz częściej rozczarowują klientów. Z danych zebranych przez Expandera wynika, że przeciętne oprocentowanie w przypadku okresu 3-miesięcznego to już tylko 3,64%.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.