Nieruchomości
nieruchomość na sprzedaż
Opracowanie: Mark Moz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy dobrze jest zakupić swoje nowiutkie lokum we Wrocławiu?

Wrocław jest miastem z piękną historią, znajdziemy tutaj z jednej strony dobrze rozwijającą się gospodarkę, a poza tym mamy tutaj sporą ilość pięknych zabytkowych budowli, dzielnicę żydowską, dobrze rozwiniętą turystykę. Takie miasto jest znakomitym miejscem na początek nowego etapu w życiu, kupno mieszkania i zapuszczenie korzeni. We Wrocławiu mamy ponadto bardzo bogatą ofertę mieszkaniową, nie tylko z rynku wtórnego, ale również wiele modnych mieszkań nowych, dobrze zaprojektowanych o interesujących rozwiązaniach.
pani genetyk
Opracowanie: NOAA Photo Library
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Optymistyczne wiadomości z bydgoskiego rynku pracy

Bydgoszcz. Miejsce klimatyczne, zabytkowe i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. Przy tym miasto coraz bardziej rozwinięte gospodarczo, przyciągające inwestorów a także biznesmenów.
Auto
Opracowanie: Allan Ajifo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom rodzima gospodarka ma szansę rosnąć w siłę, a sami obywatele mogą zarabiać większe kwoty pieniędzy

Kupno nowego pojazdu pozostaje ogromnym wydatkiem, zwłaszcza dla tych, którzy są zmuszeni nabyć kolejne modele ciężarówek, a przecież każda zmiana w ofercie przewozowej wiąże się z koniecznością posiadania dodatkowego sprzętu. Na szczęście istnieje grupa rozwiązań, dzięki którym posiadacze wspomnianych instytucji nie znajdują się na krawędzi bankructwa, lecz szybko pozyskują nowych usługobiorców. Jednym z pomysłów na wyjście z takiej niełatwej jest wzięcie kredytu w złotówkach. Jednakże w napomkniętym rozwiązaniu nie wszyscy dostrzegają korzyści. I chyba dla takich osób wynaleziony został leasing.
nieruchomość na sprzedaż
Opracowanie: Bill Wilson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zalety wynajmowania m2 korzystając z usług agencji nieruchomości

Serdecznie zapraszamy każdego, kto ma nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt znane, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie lokalami? Najprościej rzecz ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania lokalem przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to jednak tak spora kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela lokalu.
pieniądze
Opracowanie: epSos .de
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakich powodów warto być rzeczoznawcą majątkowym?

Które zawody sprawiają, że jakby nie patrzeć nie musimy obawiać się o własną przyszłość, ponieważ i tak będziemy mieć pracę? Może pracownicy budżetówki mogą miewać taką pewność, w szczególności lekarze. Jednak reszta zapewne nie musi przesadnie panikować, bać się o własną przyszłość, ale bez cienia wątpliwości akurat obecnie ciężko o pewną pracę.
wypłacanie pieniędzy z bankomatu
Opracowanie: valeriy osipov
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co w naszych czasach oferują klientom banki?

We współczesnym świecie coraz mniej jest osób, które nie korzystają z oferty banków. Do przeszłości odchodzi praktyka umieszczania gotówki w popularnej skarpecie. Społeczeństwa są coraz bardziej świadome co do korzyści, które niesie za sobą utworzenie rachunku w banku czy korzystanie z pozostałych usług takich instytucji. Poza tym instytucje idą z duchem czasu, wykonując ulepszone usługi, jak również stosując najnowsze technologie. Swego rodzaju punktem przełomowym w bankowości było wprowadzenie kont do obsługi wyłącznie przez Internet.
Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Zaczerpnięte z: Biuro Prasowe Starter

Gdzie warto ulokować nadwyżkę pieniędzy?

Gwałtowny spadek oprocentowania depozytów bankowych, z których już ubyło ponad 6 mld złotych, spadek rentowności polskich papierów dłużnych, czy malejąca atrakcyjność skarbowych obligacji stają się nieatrakcyjne dla przedsiębiorców i coraz bardziej sprzyjają inwestycji w nieruchomości. Zakup mieszkania pod wynajem to dziś interesująca i korzystniejsza alternatywa od bankowej lokaty.
Paragraf
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Deregulacja w branży nieruchomości

Otwarcie dostępu do zawodów regulowanych wchodzi w życie. W ostatnich dniach Sejm przyjął projekt tzw. ustawy deregulacyjnej. Całościową lub częściową deregulacją zostało objętych około 50 zawodów. Wśród nich znalazły się profesje związane z branżą nieruchomości. Na czym polegają zmiany wprowadzone przez nową ustawę?
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Inwestować w mieszkania czy fundusze?

Od 2000 roku coraz większą popularność zdobywa pośrednie inwestowanie na rynku nieruchomości. Jakie zalety i wady niesie ze sobą wybór tej metody lokaty kapitału?
osiedle Halszki Wawel Service
Opracowanie: Wawel Service

Niższe limity w Rodzinie na Swoim

O ponad 14% spadną limity cen nieruchomości dostępnych w programie Rodzina na Swoim.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.