O finansach
Zakupy zza granicy
Zaczerpnięte z: send-2.pl

Zakupy zza granicy - teraz to tak proste.

Jeżeli mamy zamiar zaopatrzyć się w zagraniczne produkty wystarczy napisać frazę np.zakupy w USA. W internecie jest także wiele wyszukiwarek, które pomagają nam wycenić produkty. Podpowiadają, które sklepy mają je w swoim asortymencie oraz gdzie ich cena jest najniższa.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

NewConnect w pytaniach i odpowiedziach

I. Jak rozumieć pojęcie NewConnect?
NewConnect to rynek w oparciu o który realizowany jest obrót akcjami w alternatywnym systemie organizowanym przez GPW w Warszawie (która charakteryzuje warunki dopuszczenia emitentów do obrotu). Spółki NewConnect notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Podmiotami emitującymi papiery wartościowe są przede wszystkim młode firmy o wysokiej dynamice rozwoju.
Gpwcatalyst - obligacje skarbowe
Zaczerpnięte z: Gpwcatalyst.pl

Papiery wartościowe interesującym pomysłem na największą formę zaufanych inwestycji.

Obligacja to rodzaj papieru wartościowego, w większości przypadków podlegającego niezmiennemu oprocentowaniu uzależnionemu od inflacji. Jest to papier dokumentujący pożyczkę podmiotowi na wcześniej umówiony termin. Pożyczkobiorcami mogą być różne podmioty – w większości przypadków jest to skarb państwa, od pewnego czasu może to być także samorząd czy przedsiębiorstwo. Obydwie odmiany obligacji. Najbardziej charakterystyczną różnicą jest forma wypłacania należności – w sytuacji obligacji skarbu państwa wypłata wszystkich pieniędzy odbywa się po minięciu okresu na który opiewają, od obligacji komunalnych wypłacane są natomiastz kolei odsetki a po upływie ustalonego okresu zwraca się kwotę zakupu obligacji.
sprzątanie szkoły
Opracowanie: Steven Depolo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kto lubi sprzątać?

Estetyczne i urządzone ze smakiem wnętrze to nie koniec. Wyjątkowo ważnym elementem, który potrafi zmienić dowolne wnętrze, jest z pewnością porządek. Nawet wspaniale urządzony pokój straci swój niepowtarzalny klimat, jeśli zapanuje w nim nieporządek.
kurs językowy
Opracowanie: Shane Global
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kursy językowe na znakomitym poziomie

Wśród dostępnych aktualnie w sieci ogłoszeń warto zwrócić uwagę na te dotyczące uczenia się języków obcych. Pojawiają się bowiem bardzo atrakcyjne opcje, do jakich zalicza się konwersacje przez Skype'a czy telefoniczne. Wówczas nie trzeba umawiać się na daną godzinę, co jest szczególnie dobre dla uczącego się. Fachowcy, czyli doświadczeni tłumacze i lektorzy, traktują swą pracę jak pasję i mają z niej radość, z tego też powodu nauka niemieckiego z nimi jest także formą relaksu czy dobrej zabawy.
social media
Opracowanie: Maria Elena
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach PR w sieci jest niezwykle ważny

Chyba każdy człowiek doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak wielce istotny dla rozwoju każdej firmy jest odpowiedni marketing. Nie bez kozery mówi się, że reklama jest dźwignią handlu - wie o tym świetnie każdy, kto posiada swoją firmę. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż i powiększyć zasięg swojej marki, wówczas z pewnością powinieneś trochę zainwestować w właściwą reklamę.
szafka na dokumenty
Opracowanie: Timm Suess
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Biura w Twojej firmie|Część biurowa firmy

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, a potem następne - wszystkie mają miejsce w jakimś biurze. Dość często w związku ze stresem nie jesteśmy w stanie zwrócić uwagi na to, jak dane biuro zostało urządzone. Jednak, gdy dostajemy pierwszą pracę i pierwsze biurko do pracy, to zwracamy uwagę na to, w jakim miejscu pracujemy. Bywa, że miejsce naszej pracy raczej nas ogranicza niż pomaga efektywnej i przyjemnej pracy, ale cóż nie powinniśmy narzekać, bo mogliśmy trafić gorzej. Ale prawda jest taka, że często warto coś przestawić. Wiadomo, że najpierw należy zapytać szefa, ale nie powinniśmy się krępować. Wiadomo, że biuro i firma to dwa nierozłączne elementy. Nieważne czy prowadzimy sprzedaż wysyłkową, czy klienci odwiedzają nasze biuro. To w jaki sposób wygląda nasze biuro poza tym, że ma wpływ na klientów, wpływa zwłaszcza na samych pracowników. Z tego powodu biuro musi zostać odpowiednio zaaranżowane i wyposażone we wszelkiego rodzaju potrzebne dodatki, które usprawnią pracę.
finanse
Opracowanie: Lucas Hayas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bieżące opcje finansowania dostępne w branży finansowej

Osoby które korzystają z banków świetnie wiedzą o tym, iż banki raz na jakiś czas udostępniają oferty dzięki którym mają oni okazję uzyskać kolejne źródła do pozyskania gotówki. Będą to propozycje interesujące, i starczy jedynie spełnić określone wymagania, żeby mieć pewność, że będą one tym co będzie nam przyznane bez zbędnych formalności. Propozycje takie ułożone pozostają przez specjalistów, jacy doskonale wiedzą o tym, jak ważne jest to, by wyróżnić się pomiędzy bankami konkurencyjnymi.
giełda
Opracowanie: Allan Ajifo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co powinniśmy wiedzieć, aby nie doznać spektakularnej klapy

Większości amatorom giełda wydaje się być czymś owianym przerażającym mitem, gdzie tylko wybrani mogą grać i wygrać. I będzie w tym odrobinę prawdy. Tylko, że każdy jest w stanie być „wybranym”. Główną regułą, którą trzeba się kierować to rozsądek. Nie warto działać pod wpływem emocji.
szkolenie z tablicą
Opracowanie: DRs Kulturarvsprojekt
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakimi kursami dla podwładnych interesują się dzisiaj szefowie tych dużych oraz tych mniejszych przedsiębiorstw

O wartości pracownika decyduje zarówno jego pracowitość, uczciwość, jak i określone umiejętności. Z upływem lat jednak posiadana wiedza encyklopedyczna szybko się dezaktualizuje. Wspomniana zasada znajduje zastosowanie i w przypadku menedżerów, i w przypadku murarzy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.