Wydatki
rachunkowości
Opracowanie: Emiliano García-Page Sánchez
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Życie płata dużo niespodzianek

W gruncie rzeczy w żadnym momencie, nawet jeśli wszystko składa się nadzwyczaj wspaniale nie mamy gwarancji, że taki porządek utrzyma się dłużej.


Życie płata dużo niespodzianek

Lubimy poczucie bezpieczeństwa, dlatego też chętnie decydujemy się wszystkie proponowane nam ubezpieczenia.
Opracowanie: desi.italy

Pożyczka dla Mikołaja

Wielkimi krokami nadchodzą święta Bożego Narodzenia, okres miłych dni i przyjemnych rodzinnych kolacji. W dwudziestym wieku czas ten zaczął utracić walor religijny – utrwalenie się zwyczaju wręczania prezentów spowodowało, że sednem Świąt stało się kupowanie dzieciom kosztownych przedmiotów.
Szkoła policealna
Opracowanie: HWUPetroleum
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Startująca we wrześniu szkoła to niemały wydatek dla rodziców

O czym mówi Ci data pierwszego września. No tak, po pierwsze smutna historia, czyli początek Drugiej Wojny Światowej, a następne skojarzenie? Tak, początek nowego roku szkolnego. Znów koniec wakacji, zaczyna się znowuż prawdziwe życie, zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jaki jest wiek dziecka, jednak przez większość czasu trzeba zadbać o dziecko: kupić mu podręczniki i przybory szkolne, udawać się na zebrania z rodzicami, kontrolować oceny.
spotkanie biznesowe
By: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com

Jakie są metody na wspieranie sprzedaży

Szczęściu w biznesie czasem trzeba trochę pomóc, jeśli naprawdę pragnie się osiągnąć sukces. Nie starczy bowiem perfekcyjny plan oraz przemyślana strategia, aby dziś osiągać wielki sukces na rynku. W tym celu konieczność także odnaleźć znakomite narzędzia promocji. W ich nawale jednak dość prosto się pogubić jak również popaść w całkowitą dezorientację. Czy najbezpieczniej skorzystać z serwisów społecznościowych do budowy swej niezwykłej marki albo także inwestować w bardziej klasyczne sposoby promocji?
szkolenia integracyjne
Opracowanie: aditus foundation
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy nasi pracownicy są odpowiednio zintegrowani?

Skoro najbardziej znane światowe marki bardzo dbają o swoich pracowników, robią wszystko co w ich mocy, aby wspaniale się czuli na stanowisku pracy, to znaczy, iż to faktycznie działa. Przecież gdyby od tego nie zależała chociażby ich wydajność i skuteczność, zapewne prezesi wielkich koncernów bezproblemowo znaleźliby bardziej interesujące wydatki. Bardzo często chlebodawcy kompletnie nie wnikają w to w jaki sposób funkcjonuje firma. To znaczy nie można powiedzieć, że to olewają, ale w dalszym ciągu nie wszystkie firmy są w taki sposób zarządzane, iż najzwyczajniej w świecie typowy pracownik może być usatysfakcjonowany. W przypadku Polski nie rozchodzi się wyłącznie o raczej kiepskie wynagrodzenie!
pieniądze w walucie euro
Opracowanie: Butz.2013
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zobacz nowe kredyty

Niemalże każdego człowieka może od czasu do czasu spotkać sytuacja, kiedy to potrzebne staje się skorzystanie z faktycznie dobrego kredytu. Czasami są to spore już kłopoty finansowe, a w innych przypadkach najróżniejsze, nieoczekiwane wydatki którymi musimy się zająć, a które zbyt mocno mogłyby obciążyć nasz osobisty budżet.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jak odzyskać kontrolę nad budżetem w związku?

Jedno z nich rozrzutne podczas gdy drugie chce oszczędzać – organizacja domowego budżetu nie jest sprawą prostą. Szczególnie, jeśli związek nie posiada statusu małżeństwa. Wtedy, przed świeżo upieczonymi współlokatorami staje widmo finansowego sporu o wspólne finanse.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jak zarządzać domowym budżetem w kryzysie?

Analitycy przewidują, że w Nowym Roku czeka nas pogłębienie stagnacji gospodarczej. Musimy więc nauczyć się racjonalnego gospodarowania budżetem domowym, by kryzys nie zawitał do naszych portfeli. Okazuje się jednak, że nie potrzeba wielkich wyrzeczeń, by na koniec miesiąca konto nie ziało pustką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.