ZUS
wizyta u specjalisty
Zaczerpnięte z: flickr.com

Coaching - kiedy, w jaki sposób, dla kogo? - kilka adekwatnych informacji

Coach. Profesjonalista, jaki pomoże rozwinąć się każdemu - w czepku urodzonemu farciarzowi, jaki kapitalnie sobie radzi oraz cały czas wyszukuje natchnień do rozwoju oraz nieszczęśnikowi, jaki co chwila zderza się z murem.
Dokumenty
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z różnymi kosztami, jednak jednocześnie pozwala na uzyskiwanie większych zysków niż praca na etacie

Ostatnie zmiany w zakresie OFE przypomniały nam o potrzebie odkładania na emeryturę na własną rękę, jako że przewidywane emerytury dla obecnych 20, 30 – latków będą bardzo niskie. Powinniśmy więc zacząć odkładać i to systematycznie, żeby w przyszłości nie martwić się brakiem niezbędnych środków. W związku z tym warto pomyśleć chociażby o założeniu dodatkowej działalności gospodarczej, dzięki której będziemy mogli więcej zarabiać. Co to jest działalność gospodarcza nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, pewne jest również to, że dzięki niej uzyskujemy dodatkowe korzyści finansowe o ile rzecz jasna umiemy odpowiednio rozkręcić biznes.
Mocne wejście Twojej firmy
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Co ogranicza rozwój małego biznesu w Polsce?

Gąszcz przepisów, wysokie składki ZUS, utrudniony dostęp do kredytów – to tylko kilka z ograniczeń i barier, którym czoła codziennie stawiają przedsiębiorcy. Okazuje się jednak, że to firmy z sektora MSP są głównym motorem naszej gospodarki, generują bowiem około dwóch trzecich całego, polskiego PKB.
Biznesmen
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jak szybko założyć działalność gospodarczą?

Od początku 2012 roku droga do własnego biznesu jest o wiele krótsza. Razem z Anną Hugiel-Lazarowicz, ekspertem prawa podatkowego z wfirma.pl, porozmawiamy o najważniejszych zmianach i ułatwieniach.
Uprzedź grypę!
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zaczerpnięte z: Bird&Co Sp. z.o.o.

Kto płaci podczas choroby pracownika?

Choroba pracownika jest sytuacją losową, z którą pracodawcy spotykają się dość często. Jak postępować, aby właściwie wypłacić pracownikowi należny zasiłek chorobowy i na co należy zwrócić uwagę?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.