Pożar
alarm
Opracowanie: Ben Schumin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy polskie firmy potrafią zadbać o BHP?

Jeżeli krajowe firmy chciałyby lepiej się rozwijać, móc podbijać zagraniczne rynki, powinny spełniać wiele norm. Jeżeli przykładowo jedna z firma będzie całkowicie deprecjonowała bardzo duże znaczenie zadbania o przestrzeganie najważniejszych zasad, nie może mieć dużych aspiracji. W owym artykule przede wszystkim rozchodzi się o BHP. Dbajmy o bezpieczeństwo na obszarze własnej firmy!
Gaśnica
Opracowanie: Pratheesh Prakash
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szkolenia BHP dla przedsiębiorstw

Zasad bezpieczeństwa i higieny pracy są ogromnie ważne w pracy zawodowej we wszystkich profesjach. Oczywiście występują zawody, których reprezentanci są bardziej narażeni na różnego rodzaju niebezpieczeństwa od innych. Jednak reguły właściwego zachowywania się w miejscu pracy są istotne dla wszystkich, również dla tych, którzy mają pozornie całkowicie bezpieczną pracę biurową. Reguły tego rodzaju dotyczą określonych sposobów zachowywania się w różnego rodzaju przypadkach, przykładowo w przypadku niebezpieczeństwa pożaru.
Wyliczanie ubezpieczenia
Zaczerpnięte z: pixabay

Co da nam polisa ubezpieczeniowa domu? Od jakiego rodzaju ewentualności ono chroni?

Ubezpieczenie na życie czy ubezpieczenie auta to już jakby standard. Wiele ludzi nabywa tego typu polisy oraz traktuje je niemal jak coś oczywistego. Co jednak z ubezpieczeniem domu albo mieszkania? Jak dużo osób je posiada oraz czy warto jest zakupić takie zabezpieczenie?
BHP
Opracowanie: Campus Party Brasil
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niektórym ludziom zasady zachowania w sytuacji gdy wybucha pożar zdając się potrzebne tylko strażakom

Niektórym ludziom zasady postępowania w okolicznościach gdy wybucha pożar zdając się potrzebne tylko ludziom w czerwonych wozach gaśniczych. Oczywiście strażacy mają wszelkiego typu szkolenia, które mają sprawić, żeby doskonale umieli się znaleźć w momencie gdy występuje sytuacja kryzysowa. Natomiast prawda jest taka, że każdy powinniśmy zapoznać się z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego. Na pewno mielismy okazję zobaczyć tego rodzaju instrukcję w szkole albo w przychodni. Tego typu instrukcja wisi w widocznym miejscu, by wszyscy mogli się z nią zapoznać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.