Oprocentowanie
Gpwcatalyst - obligacje skarbowe
Zaczerpnięte z: Gpwcatalyst.pl

Papiery wartościowe interesującym pomysłem na największą formę zaufanych inwestycji.

Obligacja to typ papieru wartościowego, zazwyczaj podlegającego niezmiennemu oprocentowaniu zależnemu od inflacji. Jest to papier dokumentujący pożyczkę podmiotowi na uprzednio umówiony okres. Pożyczkobiorcami mogą być różne podmioty – zwykle jest to skarb państwa, od paru lat może to być też samorząd czy firma. Obydwie odmiany tych papierów wartościowych. Najbardziej charakterystyczną różnicą jest sposób wypłacania należności – w sytuacji obligacji skarbu państwa wypłata wszystkich pieniędzy odbywa się po minięciu czasu na jaki opiewają, od obligacji komunalnych wypłaca się natomiastz kolei odsetki a po upływie ustalonego okresu zwraca się kwotę kupna obligacji.
Oszczędzanie, pieniądze
Opracowanie: sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Zastrzyk gotówki dla przedsiębiorstw

Państwa UE co raz bardziej wychodzą z ciężkiego kryzysu ekonomicznego. Polska szczęśliwie została tylko trochę poobijana przez recesję, jednak wiele działalności splajtowało, nie pisząc już o ludziach, którzy stracili pracę lub nie mogą jej otrzymać. Wiele działalności, aby przetrwać na rynku, musi zaciągać pożyczki. Zaciąganie nowych zobowiązań nie jest złe, jeśli środki tak zdobyte są przeznaczane na rozwijanie działalności.
pożyczki-obrazek
Opracowanie: Ken Teegardin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przedstawienie produktu finansowego

Konto bankowe jako jedna z odmian oszczędzania nie łączy się z ryzykiem. Jest ono wielkim ułatwieniem w dzisiejszych czasach, dzięki szeroko rozwijanej techniki. Zezwala na zaoszczędzenie czasu w wypadku realizowania transferów bankowych.
wypłacanie pieniędzy z bankomatu
Opracowanie: valeriy osipov
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co w naszych czasach oferują klientom banki?

We współczesnym świecie coraz mniej jest osób, które nie korzystają z oferty banków. Do przeszłości odchodzi praktyka umieszczania gotówki w popularnej skarpecie. Społeczeństwa są coraz bardziej świadome co do korzyści, które niesie za sobą utworzenie rachunku w banku czy korzystanie z pozostałych usług takich instytucji. Poza tym instytucje idą z duchem czasu, wykonując ulepszone usługi, jak również stosując najnowsze technologie. Swego rodzaju punktem przełomowym w bankowości było wprowadzenie kont do obsługi wyłącznie przez Internet.
kalkulator obok monet
Opracowanie: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kredyt konsolidacyjny bez zaświadczeń

W czasach dzisiejszego kryzysu finansowego ciężko powziąć decyzję, jak najpewniej zadbać o własną przyszłość, jak również o własne pieniądze. Obecnie, a zwłaszcza w dobie kryzysu finansowego, wiele kłopotów związanych z wiązaniem końca z końcem, a także pragnieniem spłacenia kilku poprzednio wziętych kredytów, da się bardzo prosto rozwiązać. Wystarczy tylko trochę wiedzy i woli, aby powstrzymać tryb popadania w spiralę długów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.