Kiedy dobrze jest korzystać z porad finansowych doradców? W jakiej sytuacji taki fachowiec może nam coś doradzić?

Być może i prawdą będzie stwierdzenie, iż pieniądze szczęścia nie dają, to trzeba przyznać, iż ciężkie będzie życie bez nich. Pieniądze, chociaż nie najważniejsze, pozwalają cieszyć się spokojną egzystencją, zapewnią spokojne funkcjonowanie bez zbyt dużej troski o następny poranek.
sala kinowa
Opracowanie: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting


profity
Opracowanie: Highways Agency
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Równie ważna będzie zdolność zarządzania swoimi zaskórniakami, gdyż właściwie zainwestowane fundusze zwrócą się z nawiązką w przyszłości.


No tak, lecz co zrobić, jak nie posiada się takiej zdolności, albo uważa się, iż pieniądze w jakiś sposób prędko uciekają? W podobnej sytuacji lepiej skorzystać z pomocy nieco bardziej doświadczonych osób, które wiedzą, w który sposób rządzić pieniędzmi tak, aby po pierwsze ich nie brakło, a po drugie przy okazji się rozmnażało.


Najczęściej pomaga w takim przypadku doradca finansowy, który konkretnie wie, co się stało na finansowym rynku, jakie zachodzą tam przemiany, zna się na przepisach, dzięki czemu konkretnie może nam poradzić, co robić, żeby odnieść jak najwięcej korzyści. Oczywiście pobiera za to pieniądze, ale często się to odbywa w prowizyjnym systemie. Przykładowo, finansowy (usługi księgowe lubuskie) doradca, który pomaga zaciągnąć kredyt w jednym z banków, dostaje dopiero wypłatę, jak kredyt zostanie faktycznie przyznany.


Oznacza to, iż nie płacimy z własnej kieszeni i nie “z góry”, czyli jeszcze przed faktycznym przyznaniu kredytu, lecz za efekty.
To uczciwy układ, to właśnie z tego powodu tak wiele ludzi z tego rozwiązania skorzystało. Nie warto bowiem samodzielnie zająć się tymi rzeczami, gdyż możemy więcej stracić aniżeli zyskać.
24/02/09, 18:21:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.