Ludzie
Agencja marketingowa Navy Blue

Przemyślany program lojalnościowy - który opłaca się wybrać?

Czym w dzisiejszych czasach jest hasło lojalność? Czy w tych czasach potrafimy być lojalni? Jeżeli chodzi o związki między ludźmi, to bywa z tym różnie i należałoby zbadać ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Ale, gdy chodzi o lojalność względem jakiś marek, to widać bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiają do dużego grona osób, a które z tego typu programów okazały się nietrafione. Ludzie kochają czuć się doceniani, nawet, gdy robią zakupy.
Metody szkoleń
Opracowanie: tec_estromberg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

NIEZNANE SPOSOBY DZIAŁANIA

Wszyscy w dzisiejszych czasach mieli okazję słyszeć o tym, że umysł da się zaprogramować. Wielu psychologów i osób zajmujących się samorozwojem twierdzi, że wyjątkowo pomocne są metody nlp, czyli programowanie neurolingwistyczne. Metoda nlp, czyli wspomniane wcześniej programowanie, ma na celu nauczenie nas tego by odnajdywać się w świecie z wyjątkowo ciekawymi rezultatami. Ten zbiór różnego typu technik, które mają odmienić postrzeganie człowieka w świecie, który go otacza może zdawać się kolejnym sposobem na zbicie pieniędzy.
ozdoba z papieru z recyklingu
Opracowanie: Sonny Abesamis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Utylizacja dokumentów można obecnie zlecać profesjonalnym przedsiębiorstwom

Wiele firm działa aktualnie w pełni na aplikacjach komputerowych i również wszystkie dokumentacje tworzy na odpowiednio stworzonych do tego aplikacjach. To dla pracowników biurowych duży komfort, gdyż nie muszą się przebijać przez sterty dokumentów i też często mieć trudność ze znalezieniem potrzebnego w poszczególnym okresie dokumentu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.