Język
praca nad łumaczeniem
Opracowanie: The International Federation
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Obcokrajowiec nabywający dom na Ukrainie musi do zawarcia umowy posiadać przysięgłe wyjaśnienie na słownictwo języka ukraińskiego.

Język ukraiński - to słownictwo należące do grupy języków wschodniosłowiańskich. Posługuje się nim ponad 47 mln osób, głównie na Ukrainie, gdzie ma pozycję języka formalnego, używany jest także przez narodowość ukraińską w Rosji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Mołdawii, Polsce i na Białorusi. Słownictwo ukraińskie z racji uwarunkowań geograficznych i historycznych wykazuje naturalne podobieństwo do innych języków wschodniosłowiańskich: większe – do białoruskiego i słabsze – rosyjskiego. Autor przekładu języka ukraińskiego musi posiadać świadectwo przyznane przez Ministra Sprawiedliwości.
rekruter
Opracowanie: Benjamin Linh VU
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Interesujące oferty pracy tymczasowej od Agencji Pracy

Wiele ludzi ochoczo szuka pracy tymczasowej przy użyciu Agencji Pracy. Zaletą takiego rozwiązania z pewnością jest to, iż agencja pracy poznań pozwala na rychłe odkrycie wielu atrakcyjnych ofert pracy - w kraju, i także za granicą.
Opracowanie: HEMMERSBACH

Kursy języka polskiego

Wiele osób, przyjeżdżających do Polski na stałe, nie potrafi mówić po polsku. Prowadzenie nauki języka polskiego dla osób z innych krajów zdaje się być najbardziej potrzebne w warszawie, ponieważ to tam zazwyczaj oni pracują. Odszukanie takiego kursu jest w dodatku równie proste jak wpisanie w wyszukiwarkę zapytania „polski dla obcokrajowców Warszawa”.
samochód marki Honda
Opracowanie: Farrell Small
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Strona typu www - jak założyć i co dokładnie może w tym pomóc?

Sieć internetowa to ogromny "przyjaciel" bardzo wielu z nas. Wielu poszukuje w niej przeróżnych informacji, inni zaś wyszukują tam jakąś osobę z kim mieliby możność po rozmawiać o czymkolwiek - o życiu, na temat własnych pasji oraz zainteresowań.
portal podatnika
Opracowanie: Yasna Communications
Zaczerpnięte z: Yasna Communications

Podatniku, znajdź zaufany portal, aby wiedzieć wszystko

Podatki nie są związane tylko z rokrocznymi deklaracjami. Trzeba o nich pamiętać przez cały rok. Szczególnie, jeśli mamy dużą firmę lub jednoosobową działalność. Z odsieczą przychodzą nam specjalistyczne portale.
niemiecki

Coraz bardziej powszechne stają się też lekcje języka niemieckiego

Obecnie bez odpowiedniej znajomości języków obcych może ciężko być konkurencyjnym w wielu zawodach. Zwiększająca się globalizacja, duża swoboda współpracy biznesowej powodują, że w coraz większej liczbie profesji pojawiła się konieczność kontaktów z klientami albo pracownikami z zagranicy.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Opracowanie: iStockphoto.com
Zaczerpnięte z: iStockphoto.com

Jaki dialekt innego kraju wybrać jako nasz drugi?

Poznawajmy nowe języki, jeśli chcielibyśmy stać się atrakcyjnymi kandydatami na rynku ofert pracy. Tak się to dzieje obecnie, że rzadko spotykane umiejętności to klucz do ciekawszej, lepiej opłacanej pracy. Dobiegł końca czas, gdy dobrą pracę dostawało się ze znajomością angielskiego. Ten język jest obowiązkowy, żeby w ogóle mieć w miarę dobrą pracę, lecz jeśli marzymy o zajęciu wyjątkowym, powinniśmy poznawać taki język, jak hebrajski czy fiński.
szkolenie w firmie
Opracowanie: BCcampus_News
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Fachowe ćwiczenia dedykowane dla firm i przedsiębiorstw. Zapoznaj się z poniższą ofertą

Fachowe szkolenia dedykowane dla firm oraz rozlicznych przedsiębiorstw wywierają dziś niezwykle duże zainteresowanie, gdyż dzięki takim szkoleniom możliwe jest podnoszenie kwalifikacji pracowników a co za tym idzie, podnoszenie jakości usług danej firmy.
praca
Opracowanie: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wdrożyć różnorodność do firmy?

Szybko zmieniające się otoczenie biznesu skutkuje tym, że pracownicy wielokrotnie zmieniają własne miejsce oraz państwo w poszukiwaniu atrakcyjniejszych warunków pracy. Firmy stoją więc przed zjawiskiem dużej rotacji cennych pracowników. Przede wszystkim widoczne jest to w większych firmach, gdzie działa międzynarodowe środowisko.
Moose - Centrum Języków Obcych
Opracowanie: Moose.pl
Zaczerpnięte z: www.moose.pl

Indywidualne kursy nauki języków obcych

Centrum języków obcych - Moose to najszybciej rozwijająca się na terenie Polski szkoła posiadające w swojej ofercie indywidualne kursy nauki języków obcych (typu angielski Warszawa itp). Na polskim rynku szkoła istnieje blisko od 1994 roku, a o wysokiej jakości kształcenia świadczą tysiące uczestników naszych kursów oraz pracowników wielu firm korzystających z naszych zajęć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.