Transport
efekty
Opracowanie: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Agent ubezpieczeniowy - czyli, kilka słówek o tym, co dobrze jest na jego temacik wiedzieć

Czym dokładnie bywa ubezpieczenie, każdziutki z nas doskonale wie - jest to coś, co powinno dać nam gwarancję tego, iż nam lub naszym najbliższym nic się nie stanie.
Port
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Transport morski – rodzaje

Całkiem sporo firm, które działają w obrocie międzynarodowym wykorzystuje transport morski, jako ekonomiczną metodę eksportu i importu produktów. Zlecając przewóz ładunku, właściciele firm muszą zdecydować o rodzaju frachtu. Można wybrać transport drobnicowy lub transport kontenerowy. Który z nich stanowi lepszą opcję i czym się kierować wybierając konkretny rodzaj transportu morskiego? Podjęta w tym zakresie decyzja jest uzależniona przede wszystkim od wielkości ładunku i kondycji finansowej firmy. Warto spokojnie zastanowić się, co jest bardziej korzystne dla naszej firmy.
Samochód dostawczy, transport
Opracowanie: Mattox
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Transport między Polską a Niemcami

Każdy chyba zgodzi się co do tego, że Niemcy zaliczają się obecnie do zdecydowanie najważniejszych partnerów handlowych Polski. Całe mnóstwo przedsiębiorców istniejących w najróżniejszych branżach prowadzi ożywione kontakty handlowe z niemieckimi firmami, zaś z roku na rok przepływ towarów pomiędzy tymi dwoma krajami jest coraz większy.
Statek towarowy
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Dowiedz się więcej o transporcie zagranicznego

Jak doskonale wszystkim wiadomo, dosłownie cała globalna gospodarka w ogromnym wręcz stopniu opiera się na szeroko rozumianym transporcie. Bez możliwości bezproblemowego przewożenia różnego rodzaju towarów na większe odległości – nierzadko do obcych krajów – po prostu nie istniałby cały handel międzynarodowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.