Przedsiębiorstwo
bankowość
Opracowanie: Kaplan International
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dotacje z Unii dla firm - czy tylko dopiero rozpoczynające firmy mają możliwość je otrzymać?

Fundusze Europejskie działają w Polsce do momentu, gdy weszliśmy w szeregi innych krajów Unii. Te konkretne fundusze, nazywane też często dotacjami, bywają zazwyczaj przyznawane naszym osoby po to, byśmy mogli "rozkręcić" własny biznes, aby pomóc nam go utworzyć od zera i najczęściej nawet i dopomóc w samych początkach jego działalności.
e-faktura
Opracowanie: lab604
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dosyć często używany jest elektroniczny obieg faktur

Niektóre procedury w przedsiębiorstwie wpływają na pracę

Dosyć często używany jest elektroniczny obieg faktur

Jeżeli chcemy, aby nasza działalność jak najlepiej działała, to powinniśmy zrobić wszystko, aby komunikacja na linii wszystkich oddziałów działa się w sposób płynny i niczym nie zachwiany.
biuro
Opracowanie: We Are Social
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Uposażenie biurowca na które od razu nakierują uwagę interesanci, jacy się do niego skierują.

Kompletne uposażenie biura na które od razu nakierują uwagę interesanci, jacy się do niego wybiorą jest czymś priorytetowym, ponieważ wyznacza wizytówkę tego lokalu, na długo nim ktoś decyduje się na zrobienie użytku ze świadczeń a także oceni kompetencje zawodowe osób w takim biurze pracujących. W związku z tym istotne jest, by mieć główne sprzęty biurowe, notebooki, drukarki oraz sporo innych. To natomiast zależy od tego, jak spory zasięg posiada biuro i co planujemy w nim dokładnie oferować.
pracownicy
Opracowanie: Locus Research
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest body leasing i jakie przynosi atuty

Body leasing jest to pewna forma outsourcingu, jaka polega na oddelegowaniu ekspertów do firmy Kontrahenta, naturalnie na pewien określony czas. Osoby takie realizują przez ten okres zadania i zlecenia danego Kontrahenta. Często są one dobierane pod kątem oczekiwanych przez Klienta kompetencji, zdolności czy też umiejętności, nieraz znaczne znaczenie dla wielu Klientów ma także doświadczenie takich pracowników.
Business work
Opracowanie: Victor1558
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Programy lojalnościowe przez satysfakcję klienta pozwalają wytwarzać zysk finansowy

W dzisiejszych czasach prowadzone są różnorodne działania marketingowe, jakie mają wpłynąć na doskonałe relacje z klientem, jakie również powinny funkcjonować bardzo długo. To daje możliwość regularnie generować zysk finansowy, ponieważ każdy zadowolony klient będzie z chęcią i dużo częściej korzystał z usług danej firmy, czy także polecanych przez nią dóbr. W takim celu wiele firm wykorzystuje różne programy, jakie opierają się na zbudowaniu dobrych relacji z klientem i również zagwarantowaniem mu profesjonalnej obsługi, jaka przełoży się na jego zadowolenie i uznanie.
Spotkania biznesowe
Opracowanie: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Okresowa ocena postawy pracownika

Nie od dziś wiadomo, że na dobry wynik całego przedsiębiorstwa muszą złożyć się efekty pracy poszczególnych pracowników. Im większe zaś przedsiębiorstwo, tym tych jednostek więcej. Przy dużej liczbie pracowników niełatwo jest ich pilnować i obserwować ich jednostkowe rezultaty. Żeby to osiągnąć, stworzona została tak zwana ocena pracowników. Wykonuje się ją na wiele sposobów, które odznaczają się różnorodną skutecznością.
Karta, motywacja
Opracowanie: HM Revenue & Customs
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak poprawić klimat w swojej firmie?

Nastały bardzo trudne czasy dla wszystkich przedsiębiorców. Cały czas należy się zmagać z powiększającą się konkurencją. Konsumenci są co raz bardziej wymagający. Na dodatek, przyszedł kryzys, który wystraszył w takim samym stopniu wspólników, jak i samych konsumentów, którzy w popłochu poczęli liczyć się z groszem. Jeśli dołożyć do tego kiepskie morale zespołu, to maluje się nam prawdziwa katastrofa. Niestety, nie posiadamy żadnego wpływu na światową gospodarkę. Przyszłych klientów staramy się znęcić profesjonalnymi kampaniami reklamowymi. Tymczasem, atmosfera w firmie jest do uratowania.
Mały podatnik czyli kto?
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Mały podatnik czyli kto?

Właściciele mikro i małych przedsiębiorstw, którzy nie osiągają określonego pułapu rocznych dochodów, mogą ograniczyć koszty związane z ewidencją księgową decydując się na status Małego Podatnika. O tym, z jakich przywilejów może korzystać taki podmiot porozmawiamy z Anną Hugiel-Lazarowicz, ekspertem prawa podatkowego z wfirma.pl.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.