Rozliczenia
banki
Opracowanie: Wheeler Cowperthwaite
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Początek prowadzenia firmy a rozliczenia roczne PIT

Zadaniem każdego biznesmena jest rozliczenie przychodów uzyskanych w ciągu danego roku podatkowego z tytułu prowadzonej firmy a także pozostałych źródeł - o ile zostały osiągnięte.
podatki
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Program do rozliczenia pit 2017 ma szansę okazać się być rozbudowany

Jeśli przy przedkładaniu poprzedniego rozliczenia nie mieliśmy najmniejszych trudów, to z pewnością musimy nadal korzystać z konkretnego programu, skoro wiemy, że okazuje się być on już sprawdzony i możemy mu zawierzyć.
pieniądze
Opracowanie: QuidoX
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dobre biuro rachunkowe jest niezbędne dla każdej firmy. O czym wiedzieć decydując się na księgowego?

Dobry fachowiec od kwestii rachunkowych zaksięguje różnorakie wpływy i rozchody przedsiębiorstwa. Poprowadzi rozliczenia miesięczne, dokona bilansów, przygotuje sprawozdania i rozliczenia z całego roku. To natomiast nie wszystko, gdyż biuro rachunkowe to również aktywne podejście, co znaczy profesjonalne doradztwo w przypadku formy opodatkowania, a także rozliczania wydatków.
pracownik firmy
Opracowanie: Doc Searls
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Plusy bezpłatnego konta firmowego

Spore znaczenie ma dla przedsiębiorców prowadzących działalność także za granicą to, by szczegółowo zaznajomili się z wymaganiami. Niesamowicie atrakcyjną i wartą przemyślenia opcją jest bezpłatne konto dla firm. Prowadzenie takiego konta pozwala nie tylko na stałe monitorowanie jakichkolwiek zmian w budżecie, kontrolowanie wydatków w sposób systematyczny, lecz przede wszystkim gwarantuje niezależność. We współpracy z partnerami z zagranicy pozwala na przelewy w określonej walucie, co stanowi niesamowity komfort.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.