Formularz
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Opracowanie: Planet PR
Zaczerpnięte z: Planet PR

Wypełnianie sprawozdań finansowych w Polsce jest obowiązkiem, który nieuchronnie dosięga nas każdego roku - musimy to uczynić, choć niezbyt to lubimy

Wszyscy ludzie, którzy są zmuszeni wypełnić zeznanie podatkowe i odesłać to do Skarbówki, zapewne wiedzą, że mają jeszcze niewiele czasu. Najczęściej składane formularze w naszym kraju to te oznaczone numerami 36 oraz 37.
finanse, rachunki, pieniądze

Kto będzie mógł wykorzystać możliwość rozliczenia PITu internetowo?

Współcześnie łącza internetowe są powszechnie dostępne w konkurencyjnych cenach, więc nie można się dziwić, że w zasadzie każda osoba, która posiada komputer, ma też internet. Oczywiście większość Polaków, zwłaszcza tych młodych, nie umie sobie wyobrazić zwyczajnego funkcjonowania bez korzystania z sieci.
rachunki
Opracowanie: kate hiscock
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Deklaracja podatkowa a pomoc charytatywna - czyli jak wesprzeć finansowo potrzebujących

Końcem roku kalendarzowego należy zrobić rachunek zarobków z ostatnich 12 miesięcy. Są tacy, którzy kalkulacje prowadzą ochoczo, aczkolwiek większość społeczeństwa do tego niemiłego obowiązku jest po prostu przymuszona.
ciężarówka
Opracowanie: Gaetano Rap
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bywają w życiu takie sytuacje, iż jesteśmy zmuszeni ratować się dodatkowymi pieniędzmi

Nie ma zmartwienia, jeżeli mamy możliwość momentalnie zaciągnąć pożyczkę w banku. Mniej ciekawie, jeśli na taki po prostu nie mamy szans.
Kolejka
Opracowanie: Phil Parker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozliczenie PIT-u w roku dwa tysiące czternaście

Wyliczenie należnego urzędowi skarbowemu rocznego podatku to zadanie, które wielu osobom przynosi sporo trudności. Posiadając to na uwadze, zdecydowaliśmy się opracować komfortowy w użyciu program do rozliczania PIT przez internet 2014.
pora na rozliczenie PIT
Opracowanie: Lucas Hayas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcesz osobiście rozliczyć aktualny pit? Powinieneś wyszukać właściwy program,wtedy wszystko pójdzie sprawnie

Gdy przechodzi okres, w którym dokonuje się rozliczenia podatków, stajemy przed poważnym dylematem, jak to przeprowadzić. Można powierzyć swoje zeznanie specjalistom z biura rachunkowego, co w niektórych przypadkach okazuje się bardzo komfortowe i pomaga oszczędzić czas oraz kłopoty. Z drugiej strony, taka usługa oczywiście łączy się z kolejnymi kosztami, bowiem księgowym za dokonanie rozliczenia musi się zapłacić kilkadziesiąt złotych, a jeśli rozlicza się więcej domowników, kwota ta może zrobić się zawrotna. Opłaca się pomyśleć o własnoręcznym rozliczeniu, to nie bywa takie skomplikowane, jak może się wydawać.
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Przewodnik dla księgowej

W każdym roku tysiące byłych studentów podejmuje pierwszą pracę. Pomijając to, czy jest to dorywcze zajęcie na kontrakt, czy etat (ciągle spora rzadkość), każdy musi znać parę kluczowych danych, związanych z światem podatków. Istnieją wszakże w życiu 2 rzeczy, których nie można uniknąć: podatki i zgon.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.