Praca
praca
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Rzetelna ocena pracownika to podstawowe zadanie każdego szefa

Konstruktywna ocena pracowników jest podstawowym zadaniem każdego szefa, który pragnie, aby jego firma osiągała zadowalające wyniki. Ocena pracowników powinna być dobrze przeprowadzona, aby okazała się miarodajna. Ocena pracowników jest procesem, który polega na wykonywaniu oceny kompetencyjnych cech posiadanych przez daną osobę. W czasie takiego procesu obserwowane są też zachowania jak również poziom wykonywanych zadań. Dobre ocenianie powinno być przeprowadzane, co jakiś czas, by posiadać punkt odniesienia.
Opracowanie: HEMMERSBACH

Studiowanie to etap nabywania mądrości, doświadczenia i uprawnień, niezbędnych w budowaniu kariery zawodowej

Okres wakacji to dla większości osób okres urlopów od powszednich zajęć. Równocześnie, wakacje dla sporej części żaków to idealna sposobność do dodatkowego zarobku, zdobycia doświadczenia na na gruncie zatrudnienia czy też zdobycia nowych kwalifikacji.
Szkolenie dla kierowców
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Ocena ryzyka zawodowego szkolenie, szkolenia dla pretendujących na kierownika

Kiedy rozpoczniemy dyskusje dotyczącą bezpiecznego zawodu, bezpieczeństwa wiążącego się z tym, że po studiach otrzymamy w konkretnym zawodzie pracę, na pewno opinie będą podzielone. Jednak możemy być też pewni, że wykiełkuje główna myśl mówiąca, że w dzisiejszych czasach nie ma pewniaków.
szkolenie
Opracowanie: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie cechy powinien mieć idealny przywódca

Bycie przywódcą wymaga nie lada umiejętności. To osoba, która ma poprowadzić zespół do zwycięstwa. Osoba, do której mamy zaufanie, że w ciężkiej sytuacji, będzie wiedzieć jak działać, by omijać pojawiające się przeszkody. To przede wszystkim osoba, na którą zwrócone są oczy osób, które oczekują wsparcia, rozwoju, inspiracji i wynagrodzenia.
kasa fiskalna i rolki
Zaczerpnięte z: sxc.hu

Zawodowa obsługa rachunkowa jest dla każdej startującej firmy niezmiernie istotnym czynnikiem

Dzisiaj coraz więcej ludzi stawia na otwieranie swojej firmy. Jest to pozytywne zjawisko, jakie wywołuje, że na rynku świadczeń i towarów można wyszukać wyjątkowo różnorodne oferty. Nie można z kolei ukryć, że cała procedura z otwarciem aktywności i jej prowadzeniem jest trudna i dla wielu ludzi stanowi istotny kłopot.
aktuariusze pozują do zdjęcia
Opracowanie: U.S. Department of Agriculture
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaliczyć egzamin aktuarialny i zacząć pracę w tej profesji?

Praca w fachu aktuariusza oznacza prestiż, albowiem przygotowanie do owego zawodu wymaga zdania wielu testów i sporej znajomości. W Polsce jest to zawód mało znany, a zawodowcy z tej sfery pracują w towarzystwach ubezpieczeniowych i firmach konsultingowych. By zdać stosowne sprawdziany, trzeba mieć dyplom wyższej uczelni i niekaralnością w obrębie przestępstw przeciwko wiarygodności dokumentów i obrotowi gospodarczemu. Przyszły aktuariusz musi także przejść dwuletni staż.
Biznesmen
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Ocena 360 stopni jako zasadnicza ocena pracownicza

Od dawna już podwładni podlegają kontroli. Niegdyś praktykowano do tego celu sztywne zasady, a praca wykonywana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Teraz, aby uzyskać informacje na ile efektywnie pracujemy stworzone zostały różne modele oceny. Ocena pracownicza ułatwi szefowi dokonać właściwej selekcji, ale również pochwalić tych najlepszych i dobrze ich motywować.
ocena pracownika
Opracowanie: Victor1558
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym są usługi HR

Kierowanie przedsiębiorstwem polega na spożytkowaniu każdych zasobów, którymi się rozporządza dla osiągnięcia obranych celów. Takimi zasobami są klienci, pieniądze, maszyny, materiały, energia, sposoby pracy, czas a także kadra.
integracja na imprezach

Imprezy firmowe są wspaniałym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa.

W dzisiejszych czasach coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało także pełno innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez integracyjnych, by zaobserwować jak wiele możliwości wsparcia mamy.
zestaw komputerów
Opracowanie: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowoczesne sposoby na wygodny dostęp do firmowych danych, zalety serwerów w chmurze

Dla niejednej firmy możliwość łatwego, a jednocześnie w pełni bezpiecznego dostępu do firmowych informacji to kluczowa sprawa. Najwięcej przeszkadza, kiedy się przykładowo wyjeżdża do któregoś z klientów i nagle się okazuje, że nie ma któregoś z ważnych dokumentów.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.