Emerytury
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Przewodnik dla księgowej

Każdego roku rzesze młodych ludzi zaczyna pierwszą pracę. Nie istotne, czy jest to dorywcze zajęcie na umowę śmieciową, czy umowa o pracę (wciąż spora rzadkość), młody człowiek musi znać parę istotnych informacji, związanych z światem podatków. Są wszakże w życiu 2 rzeczy, od których nie da się uciec: podatki i śmierć.
Kredyty i pożyczki
Opracowanie: włodi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Konto emerytalne, którego założenie opłaca się najbardziej

Bardzo korzystne możliwości oraz drzwi, które otwiera kredyt na zakup ziemi rolnej to bardzo doceniana przez rolników opcja. Nie tylko rolnicy stawiają na polecany kredyt, ale również osoby, jakie chcą mieć ziemię na własny użytek często sięgają po tego rodzaju rozwiązania. Wyjątkowa propozycja obejmuje szereg opcji, jakie bardzo spodobają się potencjalnym kredytobiorcom. Nabycie gruntu to bardzo ważna decyzja, którą możesz podjąć bez ryzyka już dzisiaj. Klarowność zasad to jedna z mnogich atutów takich rozwiązań.
Pieniądze, monety
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Zmierzch OFE – jak samodzielnie oszczędzać na emeryturę?

Stało się! Rząd wreszcie podjął decyzję w sprawie przyszłego kształtu systemu emerytalnego. Z przedstawionych w czerwcu propozycji oznacza ona kombinację wariantu pierwszego z drugim, czyli przeniesienia obligacji z „dobrowolnością”. W skrócie realizację nadrzędnego celu jakim jest zmniejszenie długu publicznego, powolną śmierć OFE oraz niestety nadal niskie emerytury w przyszłości. Wniosek jest jeden – każdy kto chce zapewnić sobie odpowiedni poziom życia na emeryturze już teraz powinien zastanowić się nad inną formą oszczędzania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.