Unia Europejska
dofinansowania UE
Opracowanie: National Assembly for Wales
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Fundusze unijne – z jakiego powodu odznaczają się obecnie tak dużym zainteresowaniem i w jaki sposób należy je pozyskiwać?

Unia Europejska gwarantuje Polakom dużo interesujących rozwiązań w formie pomocnych funduszy, które wspomagają i ułatwiają rozwój oraz zakładanie własnych firm. Dzisiaj, kiedy ma się dobry pomysł na działalność gospodarczą, a nie posiada się niezbędnych środków finansowych, nie można się od razu poddawać. Wręcz przeciwnie, wskazane jest zawalczyć o otrzymanie funduszy z wachlarza oferowanego przez Unię Europejską. Jak powinny wyglądać prowadzone starania?
Flaga Unii Europejskiej

Niezwykle atrakcyjne dofinansowania z UE – najnowsze projekty wdrażane w kraju

Drobni przedsiębiorcy polscy, jacy pragną właściwie oraz szczególnie efektywnie funkcjonować w naszym kraju, poszukują informacji na temat pobierania różnego rodzaju funduszy od Unii Europejskiej. Kiedy chodzi o dofinansowanie unijne dla rolników, informacje w tym temacie odnaleźć możemy na rozmaitych stronach www, które są systematycznie uzupełniane o najświeższe dane przez specjalistów. Zdobywanie środków finansowych na rozwijanie sektora gospodarczego to nowy projekt Unii Europejskiej.
flaga Unii Europejskiej
Opracowanie: Global Panorama
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pojęcie i ochrona konsumenta w prawie unijnym

W przeciwieństwie do wielu pojęć współczesnego prawa cywilnego, pojecie konsumenta nie ma swoich źródeł w prawie rzymskim.
Konsument to pojęcie nowe, wywodzące się z języka ekonomii, które dopiero stamtąd przeniknęło do legislacji. Członkostwo Polski w Unii Europejskiej sprawia, iż nieuzasadnione byłoby rozważanie norm prawa polskiego w oderwaniu od unijnego porządku prawnego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.