Światło
Telebimy
Opracowanie: vikkiq
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sposób na atrakcyjną reklamę w mieście

Dzisiejszy marketing oferuje sporo możliwości promocji naszego przedsiębiorstwa czy produktu. Możemy do tego celu wykorzystać tak tradycyjne kanały promocyjne do jakich niewątpliwie należy reklama w telewizji i radio, jak również najnowocześniejsze formy reklamy. Najtrudniejszą z nich jest reklama w radio, bowiem ludzie są stworzeniami dla których ewolucyjnie najistotniejszy jest zmysłu wzroku. Z tej przyczyny reklama radiowa jest trudna, ponieważ informacje przekazywane za pomocą radia musimy przedstawić dźwiękiem, co może być bardziej skomplikowane.
hala
Opracowanie: Jan Bommes
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oświetlenie led do biura jest najlepszą instalacją równie popularną na halach fabrycznych

Nie sposób ukryć, iż w przestrzeniach urzędowych światło ma bardzo ogromne znaczenie. Różne przedsiębiorstwa i wielkie korporacje często pracują przez pokaźną część doby w następstwie czego niezbędne jest zamontowanie właściwej instalacji, jaka zapewni stały dopływ oświetlenia. W tym przypadku przeważnie używana jest technologia led, która zezwala na emitowanie światła o dużym zasięgu. Ważka jest także jego siła, co w przypadku tej techniki jest najogromniejszą zaletą. Jak wskutek tego można zauważyć oświetlenie ledowe pozytywnie sprawdza się nie jedynie w domach i mieszkaniach, lecz w przestrzeniach o konkretnym przeznaczeniu.
Telebim
Opracowanie: Steven Straiton
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Plusy użycia telebimów w nowoczesnych formach reklamy, jak będą się one sprawdzać w większych miastach.

Jedną z najbardziej skutecznych obecnie form wielkoformatowych reklam są telebimy. Popularność zdobyły stosunkowo niedawno, bo zaledwie kilkanaście lat temu, a w ogromnym stopniu do tego się przyczynił technologiczny rozwój. W telebimach wykorzystuje się bardzo wydajne, mocne diody, jakich światło widać dobrze z daleka, a poza tym będą one zużywać bardzo mało prądu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.