Studia
praca dla studenta
Opracowanie: northmemphisctc
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Praca dla studentów - jak ekspresowo odnaleźć atrakcyjne oferty pracy?

Niezmiernie dużo studentów prócz nauki decyduje się podjąć pracę zawodową. Studia są rzeczą kosztowną i związaną z wieloma wydatkami, niezależnie od tego czy mówimy o studiach dziennych czy też zaocznych. Do tego wielu studentów uczy się poza rodzinnym miastem, toteż często muszą mieć pieniądze na mieszkanie oraz samodzielne utrzymanie się.
kursy językowe
Opracowanie: Col Ford and Natasha de Vere
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakiej sytuacji nauka języka angielskiego jest wyjątkowo potrzebna

Obecnie każdy człowiek stawia na naukę języków obcych. Powodów jest bardzo dużo, atrakcyjna perspektywa pracy nie tylko w kraju, łatwiejsza komunikacja z cudzoziemcami jak po prostu dla potrzeby podnoszenia swoich kwalifikacji.
pieniądze
Opracowanie: paulino perez
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Weksle i wszystko, co z naszymi firmami się wiąże

Gdy mamy firmę musimy mieć świadomość, że będzie trzeba nauczyć się mnóstwa rzeczy. Nawet, kiedy ukończylibyśmy studia, które mają nas wesprzeć w prowadzeniu firmy, to i tak okaże się, że o wielu sprawach nie mamy żadnego pojęcia. Często dzieci biznesmenów, również chciałyby robić, to, co ich rodzice, ale gdy rozpoczynają okazuje się, że też powinni mnóstwa rzeczy się dowiedzieć. Bardzo popularnym sposobem płatności wśród firm są weksle.
Studenci
Opracowanie: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Oferty studiów wyższych, które można jeszcze wybierać we wrześniu.

Jest jeszcze sporo propozycji studiów wyższych, które da się jeszcze wybierać przed rozpoczęciem roku akademickiego. Przede wszystkim chodzi w tym przypadku o drugi nabór na konkretne studia. Absolwenci szkół średnich, jacy nie dostali się na wybraną podczas rekrutacji lipcowej mają teraz szansę dostać się na wolne miejsce. Dlatego tak istotne jest to, żeby osoby takie bardzo szczegółowo zaznajomiły się z taką propozycją.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.