Kraj
kalkulator
By: Knauf Insulation

W jaki sposób wycenia się majątek firmy, jakie podejścia są najczęściej wybierane.

W skład majątku firmy będzie wchodzić bardzo wiele różnych rzeczy. W pierwszej kolejności są to wszelakie składniki materialne, czyli grunty, budynki, urządzenia oraz maszyny.
Piękna sylwetka na lato
By: Fotolia
Source: Fotolia

Ciekawe miasta wschodniej Polski. Czy to trafiona destynacja na weekendową wycieczkę? Co warto zwiedzić?

Weekendy wakacyjne to doskonały czas na krótsze wypady w interesujące miejsca. Nic dziwnego, pogoda kusi, by spędzić czas poza domem. Warto wykorzystać ten czas na poznanie bliżej różnych zakątków kraju.
niemcy
By: Jose Monsalve 2
Source: http://www.flickr.com

W którym z państw najlepiej mieszkać na stałe?

Lubisz podróżować i masz wrażenie, że jeszcze nie zdecydowałeś się, w jakim kraju byłoby ci dobrze? Jeżeli lubisz zwiedzać nowe miejsca, a dalekie podróże nie są ci niczym strasznym, z pewnością nie raz przeszło ci przez myśl, że może dobrze byłoby osiedlić się w obcym kraju. Tylko w którym?
nauka na szkoleniach
By: Les Roches International School of Hotel Management
Source: http://www.flickr.com

Szkolenia ISO pracowników w przedsiębiorstwie

Aktualna sytuacja na rynku pracy jest zatrważająca. Wielu absolwentów nie potrafi znaleźć stałej pracy. Nie pomaga nawet dyplom wyższej uczelni i biegła znajomość języków obcych. Mnóstwo przedsiębiorstw nie będzie przyjmować nowych pracowników. Co więcej, wzrasta liczba masowych zwolnień. Firmy są zmuszone oszczędzać, na czym tylko się da. Stąd też najkorzystniejszym pomysłem na pewne zatrudnienie jest po prostu założenie własnej działalności. Naturalnie, jest to wyjątkowo ryzykowny krok, przede wszystkim teraz, kiedy wokoło szaleje kryzys. Jednakże, przy ogromnym nakładzie pracy, a także odrobinie szczęścia, możemy liczyć na powodzenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.