Kraj
kalkulator
Opracowanie: Knauf Insulation

W jaki sposób wycenia się majątek firmy, jakie podejścia są najczęściej wybierane.

W skład majątku firmy wchodzi bardzo wiele rozmaitych rzeczy. Przede wszystkim są to wszelkie składniki materialne, to znaczy budynki, grunty, maszyny i urządzenia.
Piękna sylwetka na lato
Opracowanie: Fotolia
Zaczerpnięte z: Fotolia

Ciekawe miasta wschodniej Polski. Czy to trafiona destynacja na weekendową wycieczkę? Co warto zwiedzić?

Weekendy w czasie wakacji to idealny czas na krótsze wypady w interesujące miejsca. Nie ma się co dziwić, pogoda kusi, by spędzić czas poza domem. Warto wykorzystać wakacyjną aurę na poznanie swojego kraju.
niemcy
Opracowanie: Jose Monsalve 2
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W którym z państw najlepiej mieszkać na stałe?

Kochasz podróżować i masz wrażenie, że jeszcze nie wiesz, w którym państwie byłoby ci najlepiej? O ile ubóstwiasz zwiedzać nowe krainy, a długie podróże nie są ci obce, z pewnością nie raz zastanawiałeś się czy nie dobrze byłoby osiedlić się w innym kraju. Jednak w którym?
nauka na szkoleniach
Opracowanie: Les Roches International School of Hotel Management
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szkolenia ISO pracowników w przedsiębiorstwie

Bieżąca sytuacja ekonomiczna naszego kraju jest niezwykle trudna. Mnóstwo ludzi po studiach nie potrafi znaleźć stałej pracy. Nie pomaga nawet dyplom najlepszej uczelni i biegła znajomość języków obcych. Mnóstwo korporacji nie może zatrudniać kolejnych ludzi. Co więcej, wzrasta liczba masowych zwolnień. Firmy muszą oszczędzać, na czym tylko się da. Stąd też najlepszym rozwiązaniem na stałe zatrudnienie jest po prostu otworzenie własnej firmy. Owszem, jest to wyjątkowo ryzykowny krok, zwłaszcza teraz, kiedy wokoło szaleje kryzys. Jednak, przy uczciwym nakładzie pracy, jak również odrobinie szczęścia, możemy liczyć na duży sukces.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.