Sklepy
mały sklep z upominkami
Opracowanie: André Carrotflower
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Parę pomysłów, które przekonają zarządców tych małych i tych większych sklepów do wymiany przestarzałych lamp na modne oświetlenie ledowe

Sporo się obecnie pisze o oświetleniu led, a ci najbardziej gospodarni panowie zdążyli już do tej pory wymienić większą część starych żarówek na te energooszczędne. Jednakże nie tylko prywatni odbiorcy energii elektrycznej mają na względzie kwestie finansowe - mniejsze opłaty za prąd pragną również dostawać przedsiębiorcy, a szczególnie kierownicy tych zakładów, gdzie oświetlenie jest używane przez cały dzień.
meble sklepowe
Opracowanie: C x 2
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rola właściwego doboru mebli i reszty wyposażenia na zwiększenie zysku sklepu

Podstawą we wszystkich sklepach są towary, a te gdzieś będzie trzeba porozkładać, tak aby klienci mogli się do nich łatwo dostać. Co prawda niektóre sklepy wprowadziły ustawianie samych palet na posadzce, ale tego typu rozwiązanie nie będzie ani wygodne, ani zbyt ładne. Z tego też powodu należy przypilnować tego, aby wyposażyć swój sklep w odpowiednie meble, bo od tego bardzo dużo zależy.
tesco

Gazetki z promocjami – praktyczny sposób na reklamę

W aktualnych czasach sklepy muszą walczyć o klientów, ponieważ stale pojawiają się nowe sieci oferujące coraz lepsze i – oczywiście – coraz tańsze produkty. By wyróżnić się spośród konkurencji, musimy zainwestować we właściwą reklamę. Doskonałym sposobem, który zaprezentuje wyroby naszej firmy, a jednocześnie pozwoli przyciągnąć klientów atrakcyjnymi artykułami, są gazetki promocyjne. Dlaczego dobrze jest o nich pomyśleć?
kobieta na zakupach
Opracowanie: Matt Black
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Efektywne sposoby na dokładne sprawdzenie własnych pracowników

Klient jest najważniejszy - w końcu możemy tak naprawdę zainwestować grube miliony w biznes, marketing, etc., ale to na nic, jeżeli po prostu sprzedawane przez nas towary / wykonywane usługi, nie będą charakteryzowały się świetnym poziomem.
skąpiec logo
Opracowanie: Skapiec.pl

Kupuj przez internet i płać mniej

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił przyjrzeć się sposobom oszczędzania podczas robienia zakupów w Internecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.