LED
hala
Opracowanie: Jan Bommes
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oświetlenie led do biura jest najlepszą instalacją równie popularną na halach fabrycznych

Nie da się ukryć, iż w przestrzeniach urzędowych światło ma nadzwyczaj ogromne znaczenie. Różne firmy i wielkie korporacje często pracują przez pokaźną część doby stąd wymagane jest założenie właściwej instalacji, jaka zapewni trwały dopływ światła. W tej sytuacji zwykle stosowana jest technika led, jaka zezwala na emitowanie światła o dużym zasięgu. Ważka jest dodatkowo jego intensywność, co w przypadku tej technologii jest największą zaletą. Jak wskutek tego można zauważyć światło ledowe dobrze sprawdza się nie tylko w domach i mieszkaniach, lecz w przestrzeniach o konkretnym przeznaczeniu.
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Opracowanie: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Nowa ledowa jakość

Ostatnimi czasy rosnącą popularnością cieszy się nowoczesna technologia oświetlenia LED, która wiąże się z użyciem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED wykorzystane w zastępstwie świetlówek CCFL niosą ze sobą cały szereg korzyści.
reklamy outdoorowe
Opracowanie: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli zamierzasz zorganizować dużą imprezę plenerową, telebim okaże się świetnym rozwiązaniem

Zorganizowanie wielkiej imprezy na świeżym powietrzu wymaga zadbania o komfort zgromadzonych osób. Nawet jeśli stoją oni w większym oddaleniu od sceny bądź miejsca rozgrywek sportowych, pragną pozostać w centrum informacji oraz zachować dobry widok na to, co tam się dzieje. Właśnie z tego powodu na imprezach plenerowych tak wspaniale sprawdzają się telebimy. Kiedy planuje się urządzić taki event, wynajęcie takiego wielkiego ekranu okaże się doskonałą alternatywą.
mały sklep z upominkami
Opracowanie: André Carrotflower
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Parę pomysłów, które przekonają zarządców tych małych i tych większych sklepów do wymiany przestarzałych lamp na modne oświetlenie ledowe

Sporo się obecnie pisze o oświetleniu led, a ci najbardziej gospodarni panowie zdążyli już do tej pory wymienić większą część starych żarówek na te energooszczędne. Jednakże nie tylko prywatni odbiorcy energii elektrycznej mają na względzie kwestie finansowe - mniejsze opłaty za prąd pragną również dostawać przedsiębiorcy, a szczególnie kierownicy tych zakładów, gdzie oświetlenie jest używane przez cały dzień.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.