VAT
Rachunkowość
Zaczerpnięte z: sxc.hu

Czy biuro rachunkowe z zewnątrz?

Czujesz chęć bycia samemu sobie sterem i okrętem? Nie zwlekaj z tą decyzją! Szczególnie, iż osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą spodziewać się pomocy pod względem wkładu pieniężnego na rozwój całego przedsięwzięcia - urzędy pracy oferują dofinansowania i kredyty na rozpoczęcie działalności oraz szklenia mające przygotować ewentualnych chlebodawców.
Księgowość, rachunkowość
Opracowanie: sanchezcl
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Czy faktycznie należy korzystać z usług firm księgowych?

Otworzenie biznesu, nawet w naszym kraju, generalnie nie należy do skomplikowanych. Zapewne procedurę dałoby radę usprawnić, lecz sugerowanie, że typowy Polak nie będzie sobie radził z otworzeniem biznesu jest najzupełniej pozbawione sensu. Można w sumie powiedzieć, iż taka osoba, która nie będzie radzić sobie z otworzeniem firmy, zasadniczo powinna na jakiś czas się chyba wstrzymać.
procent

Podwyżka VAT - droższe mieszkania

Zaledwie kilka tygodni minęło od ogłoszenia przez rząd podwyżki podatku VAT, a już wiadomo, że wpłynie ona na ceny mieszkań. Jak oceniają analitycy z Home Broker, w przyszłym roku za dwupokojowy lokal trzeba będzie zapłacić średnio 3,5 tyś. zł więcej, zaś cena mieszkania trzypokojowego wzrośnie o około 4,8 tyś.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.