Korporacje
Businessman in work
Opracowanie: Victor1558
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób ocenić pracownika?

W dużych firmach i korporacjach zatrudnia się wiele osób na różnych stanowiskach. Nierzadko więc bywa tak, że efektów pracy konkretnych osób nie widać na co dzień. Są specjalne metody na to, by ustalić, jaki jest wpływ określonego pracownika w efekty pracy danej firmy. W obecnej rzeczywistości wydajność na stanowisku jest elementem pożądanym i poszukiwanym.
właściciel firmy
Opracowanie: Mike Wolpert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Programy pomagające zaplanować ciągłość działań - cenne informacje

Wielkie firmy, będące przykładowo. dostawcami części dla innych firm powinny utrzymać stałą produkcję również w wypadku wystąpienia bardzo ciężkich lub niemożliwych do przewidzenia przypadków – klęsk żywiołowych, katastrof, aktów terrorystycznych i innych podobnych czynników. Niejednokrotnie tego rodzaju działania wiążą się z przeniesieniem siedziby przedsiębiorstwa oraz całych zakładów produkcyjnych wraz z kosztownymi i zaawansowanymi urządzeniami w zupełnie inne miejsce.
sala konferencyjna
Opracowanie: Dan DeChiaro
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie warto urządzić szkolenie biznesowe?

Posada w nowoczesnej korporacji to dla wielu absolwentów duże marzenie. Choć taka praca jest przez wiele osób krytykowana, to jednak utożsamia się ona z wielkomiejskim stylem. Właściwie cały dzień siedzimy w pracy. Śniadania oraz obiady spożywamy w firmowej stołówce lub z kolegami na mieście. Często też widzimy się z przyjaciółmi z biura w knajpce lub pubie już po godzinach. Dużym zainteresowaniem cieszą się luźne spotkania firmowe, na których można bez skrępowania pogadać z dyrektorem, a nawet wypić z nim drinka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.