Długi
Prawo umów handlowych

Jak uniknąć kłopotów przed podpisaniem umowy - profesjonalne opiniowanie umów.

Z jakiej przyczyny dobrze jest zlecić radcy prawnemu prowadzenie procesu w sądzie?
Pieniądze, monety
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Praca w windykacji - jak ją usprawnić?

Windykacja jest tą dziedziną, w której na dzień dzisiejszy zatrudnia się bardzo dużo osób. Gałąź ta dotyczy przede wszystkim trudnienia się ściąganiem należności od zadłużonych ludzi. Windykatorów wynajmują zarówno firmy, jak i osoby prywatne, którym inni są dłużni.
portfel z gotówką
Opracowanie: Jan Fidler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oferta dla klientów indywidualnych bankowości - interesujące porady

Aktualnie w celu zachęcenia klientów, banki prześcigają się w korzyściach dla klientów indywidualnych. Oferta indywidualnych kont bankowych ulega dynamicznym zmianom, aktualnie konta są coraz mniej kosztowne lub nawet bezpłatne, a oferta usług dodatkowych jest naprawdę niezwykle szeroka.
Długi przy kredycie
Opracowanie: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odzyskiwanie długów warto wykonywać zgodnie z prawem

Odzyskiwanie finansów od dłużnika, jest przeprowadzane w obecnych czasach przez profesjonalnych przedstawicieli windykacji, jacy posiadają odpowiednie uprawnienia i zdolności, do przeprowadzania różnych działań, aby ich efekt był odpowiedni, czyli, by zdobyć środki finansowe od dłużnika.
rozbita świnka-skarbonka z gotówką
Opracowanie: Images Money
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Propozycje dogodnych kont bankowych

Zaczynając studia, wielu chce założyć jak najkorzystniejsze dla własnych finansów konto w banku. Świetnym rozwiązaniem okazuje się internetowe konto bankowe, jakie poleca wiele studentów, tak szczególnie zadowolonych z oferowanych im możliwości. Rosnące sumy na koncie oszczędnościowym ciągle ułatwiają satysfakcję wszystkich użytkowników. Doskonale ulokowane pieniądze to świadectwo bezpieczeństwa przez długi czas, więc warto stawiać na wypróbowane i polecane przez tak wielu rozwiązania.
gotówka od ręki
Opracowanie: Intel Free Press
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Skuteczne metody na bezproblemową pożyczkę gotówki?

Bez wątpienia każdy z nas może od czasu do czasu spotkać się z nagłymi problemami finansowymi, które naturalnie nie należą raczej do zbyt miłych rzeczy. W końcu coś takiego może stanowić naprawdę poważne obciążenie dla całego naszego portfela, zatem jeśli nie będziemy mieli dobrego sposobu na skuteczne uporanie się z nimi, to na długi czas znajdziemy się w niełatwej sytuacji finansowej. Całe mnóstwo ludzi uważa, że w takim przypadku nie ma nawet sensu interesować się rozmaitymi usługami kredytowymi z jakimi spotkamy się obecnie w bankach, gdyż nie będą one nam w stanie zbytnio pomóc.
Pieniądze, nominał polski
Opracowanie: kstudenta
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Jakie pożyczki są w zainteresowaniu Polaków?

Polacy zaliczymy do takich narodów, które uwielbiają się zadłużać na potęgę. Dziś bardzo trudno jest spotkać dorosłego Polaka, który nie posiada choć małego zadłużenia w banku. Tego typu osoby, które nie posiadają kredytu, bądź pożyczki możemy zliczyć niemalże na palcach jednej ręki. Kredyty szalenie łatwo dziś zaciągnąć.
Pieniądze, monety
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jak się nie dać pętli zadłużenia?

Trzy lata temu Adam Z. stracił pracę w korporacji. Mimo że wciąż na kierowniczym stanowisku, zarabia teraz średnią krajową w małym wydawnictwie. Niegdyś – „człowiek sukcesu”. Dyrektor, który chcąc zapewnić odpowiedni poziom życia sobie i rodzinie kupił na kredyt duże mieszkanie i dwa samochody. Obecnie, dawniej zaciągnięte zobowiązania stają się coraz poważniejsze. Raty płacone są z opóźnienie, a inne długi – z kart kredytowych, pożyczek i zakupów wkrótce mogą skutkować wejściem komornika. Co teraz?
prawo

Powództwa przeciwegzekucyjne jako środki obrony merytorycznej w postępowaniu egzekucyjnym

Kodeks postępowania cywilnego obok trzech głównych rodzajów powództw w postępowaniu cywilnym przewiduje powództwa stricte dotyczące postępowania egzekucyjnego, umożliwiające podjęcie przez dłużnika bądź osobę trzecią merytorycznej obrony przeciwko niezgodnej z prawem egzekucji. Powództwa przeciwegzekucyjne uznawane są za powództwa o ukształtowanie prawa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.