Długi
Prawo umów handlowych

Jak uniknąć kłopotów przed podpisaniem umowy - profesjonalne opiniowanie umów.

Dlaczego warto powierzyć radcy prawnemu prowadzenie procesu sądowego?
Pieniądze, monety
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Praca w windykacji - jak ją usprawnić?

Windykacja jest tego typu gałęzią, w której obecnie zatrudnia się bardzo wielu ludzi. Gałąź ta odnosi się przede wszystkim do zajmowania się ściąganiem pieniędzy od zadłużonych ludzi. Windykatorów zatrudniają zarówno spółki, jak i pojedyncze osoby, które mają swoich dłużników.
portfel z gotówką
Opracowanie: Jan Fidler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oferta dla klientów indywidualnych bankowości - interesujące porady

Aktualnie żeby przyciągnąć klientów, banki prześcigają się w korzyściach dla klientów indywidualnych. Oferta indywidualnych kont bankowych ulega dynamicznym zmianom, aktualnie konta są coraz mniej kosztowne lub nawet darmowe, a oferta elementów dodatkowych jest faktycznie ogromna.
Długi przy kredycie
By: reynermedia
Source: http://www.flickr.com

Odzyskiwanie długów warto wykonywać zgodnie z prawem

Odzyskiwanie finansów od płatnika, jest realizowane w obecnych czasach przez wybitnych pracowników windykacji, którzy posiadają niezbędne uprawnienia i zdolności, do wykonywania różnych czynności, żeby ich efekt był odpowiedni, czyli, by wyegzekwować środki finansowe od dłużnika.
rozbita świnka-skarbonka z gotówką
Opracowanie: Images Money
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Propozycje dogodnych kont bankowych

Zaczynając studia, wielu chce założyć jak najkorzystniejsze dla własnych finansów konto w banku. Znakomitym rozwiązaniem może okazać się internetowe konto bankowe, jakie poleca sporo studentów, tak bardzo usatysfakcjonowanych proponowanymi możliwościami. Rosnące pieniądze na koncie oszczędnościowym stale pozwalają na satysfakcję wszystkich użytkowników. Doskonale ulokowane pieniądze to świadectwo bezpieczeństwa na długo, więc warto stawiać na wypróbowane i rekomendowane przez tak wielu rozwiązania.
gotówka od ręki
Opracowanie: Intel Free Press
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Skuteczne metody na bezproblemową pożyczkę gotówki?

Z pewnością każdy z nas może od czasu do czasu spotkać się z nagłymi problemami finansowymi, które rzecz jasna nie należą raczej do zbyt miłych rzeczy. W końcu może to być sporym obciążeniem dla całego naszego portfela, zatem jeśli nie znajdziemy szybkiego sposobu na efektywne uporanie się z nimi, to na długi czas możemy się znaleźć w niełatwej sytuacji finansowej. Wielu ludzi sądzi, że w obliczu czegoś takiego nawet nie powinniśmy zawracać sobie głowy różnego rodzaju usługami kredytowymi z jakimi spotkamy się obecnie w bankach, ponieważ nie będą one nam w stanie zbytnio pomóc.
Pieniądze, nominał polski
Opracowanie: kstudenta
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Jakie pożyczki są w zainteresowaniu Polaków?

Polacy zaliczamy do takich społeczeństw, które bardzo lubią się zadłużać i to bardzo. Dzisiaj niebywale trudno jest znaleźć dorosłego Polaka, który nie ma chociaż niewielkiego zadłużenia w banku. Tego typu osoby, które nie mają żadnego kredytu, bądź też pożyczki można policzyć niemalże na palcach jednej ręki. Pożyczki szalenie łatwo dzisiaj zaciągnąć.
Pieniądze, monety
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jak się nie dać pętli zadłużenia?

Trzy lata temu Adam Z. stracił pracę w korporacji. Mimo że wciąż na kierowniczym stanowisku, zarabia teraz średnią krajową w małym wydawnictwie. Niegdyś – „człowiek sukcesu”. Dyrektor, który chcąc zapewnić odpowiedni poziom życia sobie i rodzinie kupił na kredyt duże mieszkanie i dwa samochody. Obecnie, dawniej zaciągnięte zobowiązania stają się coraz poważniejsze. Raty płacone są z opóźnienie, a inne długi – z kart kredytowych, pożyczek i zakupów wkrótce mogą skutkować wejściem komornika. Co teraz?
prawo

Powództwa przeciwegzekucyjne jako środki obrony merytorycznej w postępowaniu egzekucyjnym

Kodeks postępowania cywilnego obok trzech głównych rodzajów powództw w postępowaniu cywilnym przewiduje powództwa stricte dotyczące postępowania egzekucyjnego, umożliwiające podjęcie przez dłużnika bądź osobę trzecią merytorycznej obrony przeciwko niezgodnej z prawem egzekucji. Powództwa przeciwegzekucyjne uznawane są za powództwa o ukształtowanie prawa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.