Finanse
starszy mężczyzna w okularach i garniturze
Opracowanie: Global Panorama
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Doradca finansowy jest w obecnych czasach jednym z popularniejszych zawodów - jak prezentuje się współpraca?

Aktualnie coraz więcej ludzi decyduje się na otworzenie swojej działalności gospodarczej. Jest to bez dwóch zdań pozytywne zjawisko, albowiem praca na własny rachunek jest jednym z korzystniejszych pomysłów na życie. W największym stopniu pasjonuje to ludzi młodych, jacy wchodząc w tej chwili na rynek pracy nie potrafią się na nim odnaleźć i wystrzegają się pracy w korporacji.
Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Zaczerpnięte z: Biuro Prasowe Starter

Ucz się i korzystaj z konsultingu - skuteczne rozwiązania dla przedsiębiorstw

W poniższym pomocnym tekście omawiamy zagadnienia z dziedziny biznesu, które są popularne w ostatnich latach. Powinien poznać je każdy przedsiębiorca pragnący osiągnąć sukces w współczesnym, niełatwym finansowo świecie. Zapraszamy do czytania.
Zarządzanie firmą
Opracowanie: Sam Churchill
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

CRM i ERP - niezbędne rozwiązania zapewniające sprawne funkcjonowanie firmy

Zarówno system CRM, jak też ERP pełnią niezwykle istotne zadanie w każdej profesjonalnej firmie, gdyż odpowiadają one za rejestrowanie i przetwarzanie wielu ważnych informacji. Powinniśmy jednak pamiętać, że rozwiązania te nieco się od siebie różnią, a w związku z tym dobrze jest wiedzieć, jaką funkcję one pełnią i dlaczego są aż tak ważne. Chcąc zapewnić firmie sprawne funkcjonowanie nie wolno zapomnieć o systemach informatycznych, gdyż praca bez nich jest dziś bardzo utrudniona.
podatki
Opracowanie: Ken Teegardin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Coroczna udręka czyli rozliczenie się z fiskusem. O czym nie zapomnieć i z czego korzystać?

Jednym z najważniejszych obowiązków podatników jest oddanie zeznania podatkowego za rok poprzedni. To, który dokument będzie odpowiedni, zależy od konkretnej formy opodatkowania. Najpopularniej wypełnianym dokumentem jest znany wszystkim PIT 37. Niezłożenie omawianego rozliczenia do US w należytym czasie, więc do trzydziestego kwietnia roku następnego, powiązanie jest z popełnieniem wykroczenia urzędowego, za które są w stanie nas obciążyć karą finansową.
wyposażenie magazynu
Opracowanie: darkday
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Potrzebna ci powierzchnia magazynowa? Poznaj zalety dzierżawy magazynów

W aktualnych czasach niejedna firma potrzebuje powierzchni magazynowej, by móc wprawnie zarządzać swoją działalnością. Muszą mieć miejsce na przetrzymywanie oferowanych przez siebie produktów, aby być w stanie dostarczyć je do klienta wedle terminu, który ustalono w umowie. Jeżeli i ciebie zainteresował wynajem magazynu i powierzchni magazynowej – Wrocław to dużo takich propozycji, które czekają na ciebie. Dlaczego dobrze jest zdecydować się na takie rozwiązanie?
karty kredytowe
Opracowanie: Sean MacEntee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kredyty to szybka droga do stresu. Jeżeli nie musisz – nigdy nie zaciągaj pożyczki!

Generalnie lepiej jest mniej wydawać niż korzystać z pomocy pieniężnej różnorakich instytucji proponujących łatwą gotówkę na chwilę. Choć pożyczki niekiedy są nęcące, bo pozwalają spełnić szybko konkretne pragnienia, finanse z nich pozyskane często nie są godne ceny, jaką trzeba za nie zapłacić.
rozliczanie i księgowość
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Usługi księgowe Katowice prezentują na właściwym poziomie

Czy konieczna nam w przedsiębiorstwie księgowa? Finanse każdego przedsiębiorstwa będą bardzo ważne, szczególnie jeżeli powinny być one rozliczane z urzędem skarbowym, przez to dobrze zadziałamy, jeżeli powierzymy je w ręce właściwie wyszkolonych osób, które będą znały najnowsze ustalenia oraz na bieżąco będą ze wszystkimi przemianami. Nie mniej do takich osób również powinniśmy posiadać zaufanie.
Opracowanie: desi.italy

Pożyczka dla Mikołaja

Wielkimi krokami nadchodzą święta Bożego Narodzenia, okres wielkiej radości i ciepłych rodzinnych obiadów. W minionym stuleciu okres ten zaczął gubić aspekt niematerialny – utrwalenie się obyczaju dawania prezentów sprawiło, że sednem Świąt stało się kupowanie dzieciom drogich gadżetów.
Monety
Opracowanie: Fridl
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dotacje unijne dla firm z okolic Myślenic

W ramach rządowego programu, wybrani pośrednicy finansowi, pomagają w uzyskaniu dotacji ze środków Funduszu Pracy z przeznaczeniem na założenie działalności gospodarczej lub utworzenie miejsca do pracy dla osoby bezrobotnej w Myśleniach. Ważnym elementem programu jest wsparcie młodych przedsiębiorców pożyczką na start i rozwój firmy w Myśleniach przy niewielkim oprocentowaniu niecałe 0,5%, bez jakiejkolwiek marży, prowizji i dodatkowych kosztów.
firma
Opracowanie: istock
Zaczerpnięte z: istockphoto.com

Chcesz otworzyć firmę, lecz nie masz na ten cel oszczędności? To nie problem, jest fundusz dzięki jakiemu ruszysz do przodu

Fundusz zalążkowy to niezwykle interesująca opcja dla nowo powstałych firm. Istnieje szansa że dzięki temu można dostać bardzo pokaźną dotację w wysokości aż dwustu tysięcy euro. Jak to osiągnąć? Trzeba wymyślić właściwie dobry pomysł na biznes. Fundusz pomoże nam w sprawie założenia firmy, pomoże napisać biznesplan i strategię działania. Ponadto, jest w stanie udostępnić lokal na siedzibę i da środki na wprowadzanie nowego produktu lub usługi. Co dostanie w zamian? Fundusz będzie miał udziały w firmie, ale nie większe niż pięćdziesiąt procent udziałów.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.