Finanse
starszy mężczyzna w okularach i garniturze
Opracowanie: Global Panorama
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Doradca finansowy jest w obecnych czasach jednym z popularniejszych zawodów - jak prezentuje się współpraca?

Dzisiaj coraz więcej ludzi stawia na otworzenie własnej działalności gospodarczej. Jest to niewątpliwie dobre zjawisko, albowiem praca na własny rachunek jest jednym z ciekawszych pomysłów na życie. W najogromniejszym stopniu pasjonuje to ludzi młodych, jacy wchodząc w tej chwili na rynek pracy nie potrafią się na nim odnaleźć i wystrzegają się zatrudnienia w korporacji.
Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Zaczerpnięte z: Biuro Prasowe Starter

Ucz się i korzystaj z konsultingu - skuteczne rozwiązania dla przedsiębiorstw

W naszym pomocnym artykule opisujemy kwestia z dziedziny gospodarczej, które są kluczowe w ostatnich latach. Musi poznać je każdy szef pragnący osiągnąć sukces w współczesnym, ciężkim finansowo świecie. Namawiamy do czytania.
Zarządzanie firmą
Opracowanie: Sam Churchill
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

CRM i ERP - niezbędne rozwiązania zapewniające sprawne funkcjonowanie firmy

Podobnie system CRM, jak i ERP pełnią niezwykle istotne zadanie w każdej profesjonalnej firmie, ponieważ odpowiadają one za przechowywanie oraz regularne odtwarzanie wielu potrzebnych informacji. Warto jednak mieć na uwadze, iż rozwiązania te bardzo się od siebie różnią, a w związku z tym dobrze jest wiedzieć, jakie zadania one pełnią a także dlaczego są aż tak ważne. Pragnąc zapewnić firmie spójne funkcjonowanie nie można zapomnieć o systemach informatycznych, ponieważ praca bez nich jest dziś bardzo utrudniona.
podatki
Opracowanie: Ken Teegardin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Coroczna udręka czyli rozliczenie się z fiskusem. O czym nie zapomnieć i z czego korzystać?

Jednym z najważniejszych obowiązków podatników jest oddanie zeznania podatkowego za zeszły okres rozliczeniowy. To, jaki formularz będzie odpowiedni, zależy od wybranej formy opodatkowania. Najczęściej wypełnianym drukiem jest tak zwany PIT 37. Niezłożenie wspomnianego rozliczenia podatkowego w należytym terminie, czyli do trzydziestego kwietnia roku kolejnego, wiąże się z popełnieniem wykroczenia skarbowego, za które są w stanie nas obciążyć karą finansową.
wyposażenie magazynu
Opracowanie: darkday
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Potrzebna ci powierzchnia magazynowa? Poznaj zalety dzierżawy magazynów

W aktualnych czasach niejedna firma potrzebuje powierzchni magazynowej, by móc wprawnie zarządzać swoją działalnością. Muszą mieć miejsce na przetrzymywanie oferowanych przez siebie produktów, aby być w stanie dostarczyć je do klienta wedle terminu, który ustalono w umowie. Jeżeli i ciebie zainteresował wynajem magazynu i powierzchni magazynowej – Wrocław to dużo takich propozycji, które czekają na ciebie. Dlaczego dobrze jest zdecydować się na takie rozwiązanie?
karty kredytowe
Opracowanie: Sean MacEntee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kredyty to szybka droga do stresu. Jeżeli nie musisz – nigdy nie zaciągaj pożyczki!

Dużo lepiej jest odkładać niż korzystać z pomocy pieniężnej różnych instytucji zapewniających szybką gotówkę na chwilę. Choć pożyczki nierzadko są pokusą, bo pozwalają spełnić szybko konkretne plany, fundusze z nich pozyskane zwykle nie są warte ceny, jaką należy za nie zapłacić.
rozliczanie i księgowość
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Usługi księgowe Katowice prezentują na właściwym poziomie

Czy potrzebujemy kogoś od finansów? Finanse każdego zakładu okazują się być niesamowicie ważne, zwłaszcza kiedy mają okazać się być one rozliczane z urzędem skarbowym, dlatego najlepiej zrobimy, gdy przekażemy je w ręce dobrze doświadczonych osób, które będą znały aktualne ustalenia i na bieżąco będą ze wszystkimi zmianami. Nie mniej do takich osób też musimy mieć zaufanie.
Opracowanie: desi.italy

Pożyczka dla Mikołaja

Wielkimi krokami nadchodzą święta Bożego Narodzenia, okres zabawy i wspaniałych rodzinnych kolacji. W minionym stuleciu czas ten zaczął utracić czynnik niematerialny – upowszechnienie się zwyczaju dawania prezentów sprawiło, że kluczowe stało się kupowanie dzieciom drogich gadżetów.
Monety
Opracowanie: Fridl
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dotacje unijne dla firm z okolic Myślenic

W ramach państwowego programu, niektórzy pośrednicy finansowi, pomagają w uzyskaniu dotacji z finansów Funduszu Pracy z przeznaczeniem na uruchomienie działalności gospodarczej lub utworzenie miejsca do pracy dla osoby bezrobotnej w Myśleniach. Ważnym trzonem programu jest dofinansowanie młodych przedsiębiorców w formie pożyczki na początek rozwoju przedsiębiorstwa w Myśleniach przy bardzo niskim oprocentowaniu niecałe 0,5%, bez żadnej marży, prowizji i ukrytych kosztów.
firma
Opracowanie: istock
Zaczerpnięte z: istockphoto.com

Chcesz otworzyć firmę, lecz nie masz na ten cel oszczędności? To nie problem, jest fundusz dzięki jakiemu ruszysz do przodu

Fundusz zalążkowy to bardzo intrygująca opcja dla startujących przedsiębiorstw. Istnieje szansa że dzięki temu można zdobyć dużą dotację w wysokości aż dwustu tysięcy euro. Jak zdobyć takie środki? Należy przedstawić odpowiednio interesujący pomysł na biznes. Fundusz udzieli nam pomocy w zakresie założenia firmy, pomoże opracować biznesplan i strategię działania. Ponadto, jest w stanie wynająć lokal na biuro i sfinansuje rozwój nowego produktu lub usługi. Co w zamian? Fundusz będzie miał udziały w przedsiębiorstwie, ale nie większe niż połowa udziałów.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.