Pracodawca
dokumenty
Opracowanie: TintedLens-Photo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nie wiesz co to jest pensja brutto, a może ciekawi Cię urlop wychowawczy? Wstukaj dane hasło w wyszukiwarkę, a odpowiedź dostaniesz w kilka sekund

Tematy prawnicze zazwyczaj nie są atrakcyjne dla zwyczajnego człowieka. Jest to spowodowane szczególnie tym, iż trzeba naprawdę poświęcić sporo czasu, aby je zrozumieć. Dlatego osoby zamierzające pracować w tej branży muszą sporo godzin spędzić nad książkami,żeby pojąć sens wszelkich ustaw oraz rozporządzeń.
leasing pracowników
Opracowanie: Michael Pollak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Leasing pracowniczy jako pożyczenie pracowników

Leasing pracowniczy to pożyczenie pracowników zatrudnionych na stałe w drugiej firmie. Aby można było mówić o leasingu pracowniczym, powinno dojść do zawarcia porozumienia między dwoma pracodawcami, macierzystym i wypożyczającym, w jakim ustalany jest okres trwania urlopu bezpłatnego pracującego, jego pozycji i typ realizowanej pracy.
podatki
Opracowanie: eFile989
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Posiadasz przedsiębiorstwo, a może to dokładnie ty jesteś pracownikiem – zobacz wiadomości z tematyki umów i podatków

Marzec to w naszym państwie czas na przypominanie mieszkańcom o wypełnieniu dokumentów PIT. To także częstokroć chwila, w której zastanawiamy się, co robić w przyszłości – zostajemy u starego pracodawcy, podejmujemy decyzję o zmianie firmy, a może tworzymy własną działalność gospodarczą?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.