Mieszkanie
dom
Opracowanie: Steven Depolo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób znaleźć odpowiedniego zarządcę i jakie cechy powinien posiadać profesjonalny zarządca?

Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym lub wtórnym trzeba liczyć się z tym, iż będzie trzeba wybrać przedstawiciela. Wystarczy jedna zaakceptowana przez wszystkich osoba, która w imieniu wspólnoty podpisze umowę o ochronę osiedla, wywóz śmieci, będzie przedstawicielem wspólnoty w sądzie, czy innym urzędzie.
hotele
Opracowanie: Sue Clark
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Po czym rozpoznać świetny hotel?

Jeżdżąc po globie szybko możemy nauczyć się jakich hoteli winniśmy wystrzegać się. Nawet gdy rezerwujemy pokoje ze znacznym wyprzedzeniem oraz nigdy nie byliśmy w konkretnym miejscu, to są sposoby na rozpoznanie miejsca w którym miło spędzimy parę nocy.


Po czym rozpoznać świetny hotel?

Wysoki standard hotelu zawsze się liczy, w końcu na okres wyjazdu staje się on naszym domem.
Warto mieć ubezpieczenie

Kupuj ubezpieczenie z głową

Zwykle nie zastanawiamy się nad tym, że może się w naszym życiu przytrafić coś złego. Jak twierdzi pan Donald, agent oferujący ubezpieczenia we Wrocławiu, to jest poważny błąd. Najczęściej nie rozważamy, że możemy mieć kolizję drogową, że możemy popełnić niezwykle poważny błąd w obowiązkach zawodowych albo że nasze mieszkanie może spłonąć lub zostać okradzione.
nieruchomość na sprzedaż
Opracowanie: Mark Moz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy dobrze jest zakupić swoje nowiutkie lokum we Wrocławiu?

Wrocław jest miastem z piękną historią, znajdziemy tutaj z jednej strony dobrze rozwijającą się gospodarkę, a poza tym mamy tutaj sporą ilość pięknych zabytkowych budowli, dzielnicę żydowską, dobrze rozwiniętą turystykę. Takie miasto jest znakomitym miejscem na początek nowego etapu w życiu, kupno mieszkania i zapuszczenie korzeni. We Wrocławiu mamy ponadto bardzo bogatą ofertę mieszkaniową, nie tylko z rynku wtórnego, ale również wiele modnych mieszkań nowych, dobrze zaprojektowanych o interesujących rozwiązaniach.
mieszkanie
Zaczerpnięte z: www.morguefile.com

Czy opłaca się wykupić ubezpieczenie na swoje M?

Coraz częściej podejmujemy decyzję o kupnie swojego M. Wraz z kupnem pojawia się pytanie, czy dobrze jest swoje nowe mieszkanie ubezpieczyć. Konieczność płacenia składek to nie małe obciążenie dla budżetu. Jednak ubezpieczenie to prawdziwe bezpieczeństwo.
nieruchomość na sprzedaż
Opracowanie: Bill Wilson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zalety wynajmowania m2 korzystając z usług agencji nieruchomości

Serdecznie zapraszamy każdego, kto ma nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt znane, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie lokalami? Najprościej rzecz ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania lokalem przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to jednak tak spora kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela lokalu.
Restauracja
Opracowanie: Nina Matthews Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Podatek od najmu lokalu - z jakiego powodu powinno się pamiętać o jego uregulowaniu?

Obecnie sporo osób zajmuje się najmem mieszkań lub innych lokali usługowych, takich jak biura. Wynajmowanie komuś lokalu jest sprawą istotnie niesłychanie dochodową, gdyż jest to dobry sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś ma możność sprzedania mieszkania, w którym nie mieszka, zaś rachunki płacić trzeba. W tej sytuacji najkorzystniejszym i naturalnie najlepszym rozwiązaniem jest właśnie wynajęcie lokalu innej osobie. Niemniej jeżeli decydujesz się na taki krok to bezsprzecznie musisz pamiętać o wielu rzeczach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
Kredyt hipoteczny
Opracowanie: lumaxart
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/lumaxart/2136953043/

Znakomity bank dla firmy na wyciągnięcie ręki

Który bank dla firmy może okazać się wybawieniem? Dzięki nowoczesnym oraz skutecznym rozwiązaniom, które zapewniają obecnie banki swoim klientom, poprowadzić można w doskonały sposób finanse swej firmy. Rozwój jest niesamowicie istotny, jeśli chodzi o działanie firm, więc warto postawić na wypróbowane oraz cenione rozwiązania. Spory potencjał banków to gwarant sukcesu, więc w uzupełnieniu o szczególną elastyczność osiągnąć można znakomite, tak szczególnie pożądane efekty.
poddasze
Opracowanie: Dulux®
Zaczerpnięte z: Dulux®

Mieszkanie dla singla

Na co przeciętni single z dużego miasta powinni zwrócić uwagę, urządzając własne cztery kąty? Zwłaszcza jeśli w przyszłości chcieliby zamieszkać z drugą połową, której wciąż szukają?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.