Złoty Laur Klienta 2011 dla Panoramy Firm

Panorama Firm wyszukuje coroczne uznanie wśród klientów, gdyż stanowi skuteczne i innowacyjne medium reklamowe, skutecznie łącząc kupujących i sprzedających.

W efekcie sondażu, który pokazał najpopularniejsze marki, produkty i usługi na krajowym rynku, marka uplasowała się na pierwszym miejscu. - Złoty Laur Klienta to wyróżnienie szczególnie dla nas cenna, przyznają ją bowiem sami konsumenci, których wyrok ma dla nas kluczowe znaczenie.

To wyróżnienie potwierdza silną pozycję Panoramy Firm na rynku a przede wszystkim jej popularność i przywiązanie aktualnych i potencjalnychoraz (link)entów oraz użytkowników – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor Marketingu Eniro Polska - To optymalna forma rekomendacji naszego produktu, a dla nas jeszcze większa satysfakcja i motywacja do pracy – dodaje Magdalena Wypychowicz.

Laur Konsumenta to ogólnopolski konkurs, w którym laury przyznawane są w oparciu o sondaż popularności produktów, usług oraz brandów. Klienci za pomocą głosowania telefonicznego oraz za pomocą stron internetowych wybierają najbardziej cenione przez siebie marki, dając im odpowiednio złoty, srebrny i brązowy laur. Zwycięzcy programu dostają godło promocyjne, które zarazem jest uznanym symbolem jakości.

Zakrojony na skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Panorama Firm to nowoczesne medium reklamowe dostępne w formie wyszukiwarki teleadresowej , którą miesięcznie odwiedza ponad 4 mln użytkowników (Megapanel), aplikacji mobilnych dostępnych w iPhone, Android (zawierają usługę rozszerzonej rzeczywistości) oraz w wersji adresowanej do wszystkich posiadaczy telefonów kofirm (polecamy bezpłatny dostęp)kowych oraz jako katalog.

Tekst powstał dzięki uprzejmości - program do fakturowania
Zaczerpnięte z: ifirma.pl
19/10/24, 15:07:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.