Plusy użycia telebimów w nowoczesnych formach reklamy, jak będą się one sprawdzać w większych miastach.

Jedną z najskuteczniejszych współcześnie form reklamy wielkoformatowej są telebimy. Dużą popularność zdobyły stosunkowo niedawno, bo raptem kilkanaście lat temu, a bardzo dużo przyczynił się do tego rozwój nowych technologii. W urządzeniach tych wykorzystuje się mocne, wydajne diody, jakich światło jest widoczne z daleka, a poza tym zużywają one bardzo mało prądu.

Telebim reklamowy
Opracowanie: clry2
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W skład każdego piksela wchodzą trzy diody, czyli czerwona, zielona i niebieska. Sterując natężeniem świecenia wszystkich diod niezależnie dostaje się końcową barwę piksela, czyli to, co może zobaczyć odbiorca. Typowe telebimy złożone są z paneli, a każdy z nich będzie się jeszcze składał z kilkuset pikseli. Ogromną zaletą telebimów jest modułowa budowa, dzięki temu że niezależne panele łatwo mogą być łączone w większe bloki, to zbudowanie większych urządzeń nie jest trudną sprawą. Z tego też powodu na ulicach i w obiektach można znaleźć telebimy o bardzo różnych rozmiarach, część z nich ma kilkanaście metrów powierzchni i widać je doskonale nawet z odległości kilkuset metrów - polecana firma.

Następne artykuły

Najlepsza reklama zewnętrzna - dobre strony reklamy Led

IDEAMO - malowanie ścian
Opracowanie: Technolux
Zaczerpnięte z: Technolux
Reklama nieprzypadkowo nazywana jest dźwignią handlu. Dobrze prowadzona kampania, jest gwarantem sukcesu. Niemal niemożliwe jest sprzedanie usługi bez reklamowania jej. Znane są różne typy reklamy. Bardzo popularnym kanałem jest obecnie Internet. Dzieje się tak dlatego, że generuje on niskie koszty.


Telebimy bardzo często można spotkać w małych i dużych miejscowościach.

Uwaga! Opracowaliśmy dla Ciebie następny artykuł - a tam ciekawa treść na powyższy temat. Zajrzyj obowiązkowo i życzymy przyjemnej lektury.

Położone są one przeważnie w miejscach, gdzie będzie przebywać dużo ludzi, więc doskonale nadają się na to większe skrzyżowania czy okolice sportowych i rozrywkowych obiektów. Taka lokalizacja powoduje, że reklamy wyświetlane na telebimach są dostępne dla bardzo dużej liczby potencjalnych odbiorców, a że często będzie ona przyciągać wzrok przechodniów, to cechuje się ona bardzo dużą skutecznością.
Lecz mimo bardzo dużych zaleta telebimów nie można także zapomnieć o wadach. Najbardziej dokuczliwą jest jasność świecenia, szczególnie nocą. Jeżeli telebim szczecin struga świeci zbyt mocno, to może oślepiać kierujących i przechodniów, a to niestety może się skończyć wypadkiem. Z tego też powodu w wielu miastach zostały wprowadzone przepisy precyzyjnie określające, gdzie i jak mogą być montowane telebimy, żeby nie powodowały zagrożenia. Dzięki temu będą one bezpieczniejsze, a jednocześnie będą spełniały swoją rolę.
21/05/04, 07:41:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.