Zumi na komórce

Od września posiadacze telefonów komórkowych mają możliwość jeszcze łatwiejszego wyszukiwania dowolnych obiektów czy wytyczania tras przejazdu. Zespół uruchomił nową wersję serwisu pod nazwą Zumi Lajt, dostępną na urządzeniach mobilnych.

Zalety nowej wersji z pewnością doceni każdy, kto będąc kiedykolwiek poza domem musiał szybko odnaleźć dane adresowe jakieś firmy, sprawdzić na mapie lokalizację banku, urzędu czy innego obiektu bądź skorzystać z nawigacji wybierając się w dłuższą trasę.

Wyszukiwanie obiektów w Zumi Lajt jest tak samo proste jak w przypadku wersji tradycyjnej. Wystarczy jedynie sprecyzować zapytanie do słowa kluczowego charakteryzującego dany cel oraz wskazać dogodną lokalizację.

Ta solidna oferta (https://www.forsel.pl/), którą przygotowaliśmy dla sympatyków omawianej kwestii, zawiera podobne dane na to fascynujące zagadnienie - sprawdź tu.

Formułując zapytanie typu: apteka łódź, druk poznań, doradztwo podatkowe poznań, doradztwo podatkowe warszawa otrzymujemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapie.

Serwis zumi w urządzniach moblinych
Opracowanie: Zumi
Zaczerpnięte z: http://www.zumi.pl

Dodatkowe informacje o wszystkich dostępnych wersjach mobilnych serwisu Zumi można znaleźć w zakładce . Wchodząc na wskazaną stronę użytkownicy mogą od razu, w zależności od tego z jakiego urządzenia mobilnego korzystają, pobrać kod umożliwiający szybki dostęp do większej ilości informacji.
Opracowanie: Katarzyna Baranowska
21/12/20, 07:02:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.