Indywidualne kursy nauki języków obcych

Centrum języków obcych - Moose to największa w Polsce szkoła oferująca kursy
Moose - Centrum Języków Obcych
Opracowanie: Moose.pl
Zaczerpnięte z: www.moose.pl
obcych języków (typu hiszpański Poznań itp). Na polskim rynku szkoła istnieje już od od 1994 roku, a o wysokiej jakości kształcenia świadczą dziesiątki tysięcy osób indywidualnych i instytucji, które skorzystały z naszej oferty.


Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy nowatorski program nauczania – zajęcia indywidualne. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że jest to bardzo skuteczny sposób nauki języków obcych. Nasz lektor tworzy indywidualny program nauczania i proponuje najlepiej dopasowaną do konkretnych wymagań i poziomu wiedzy formę nauki. Kluczowym kryterium zawsze jest jednak cel nauki. Gdy kursant planuje przygotować się do egzaminu (matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, ZD, DELF, DELE i inne), dopracować słownictwo branżowe lub zależy mu na zajęciach z konwersacji, nasi lektorzy stworzą program spełniający postawione warunki. Biorąc pod uwagę rzeczywisty czas nauki, kursy indywidualne cechują się niższymi kosztami w odróżnieniu od kursów tradycyjnych. W szybszym okresie uczeń może przyswoić ten sam zakres materiału!

Świadczymy profesjonalne usługi dla instytucji oraz firm w zakresie przygotowania zbiorowych oraz indywidualnych kursów językowych. Kursy (rzuć okiem na kursy Grójec: manewr.eu/kursy-prawa-jazdy/) prowadzone są w oparciu o szczegółowo opracowane programy nauczania uwzględniające zróżnicowane potrzeby pracowników. W naszej ofercie oferujemy również korepetycje językowe. Jest to doskonała opcja dla osób pragnących w krótkim okresie opanować wybrane zagadnienia np przed egzaminem maturalnym czy językowym albo pragną podnieść swoje umiejętności językowe przed rozpoczęciem pracy lub nauki zagranicą.

Moose nauka języków obcych
Opracowanie: Moose.pl
Zaczerpnięte z: www.moose.pl

W Moose nie ma sztywnych terminów zajęć i narzuconej z góry ilości godzin. To uczniowie wyznaczają datę rozpoczęcia kursu (w każdym momencie trwania roku szkolnego), a także jak często będą odbywały się zajęcia oraz ile minut będą trwały np od trzech kwadransów do dwóch godzin. Aby oszczędzać Państwa czas, nasi lektorzy dojeżdżają na zajęcia do miejsca w którym mają odbywać się kursy. Dojazd na terenie największych miast w Polsce jest nieodpłatny. Zapraszamy do poznania naszej oferty – wystarczy wybrać język i lokalizację typu:

  • kursy niemieckiego Wrocław
  • włoski Warszawa
  • niemiecki Poznań
  • angielski dla dzieci Kraków
  • niemiecki Gdańsk
  • kurs francuskiego Katowice
  • angielski Łódź
  • włoski Lublin
  • angielski Szczecin
  • angielski dla dzieci Bydgoszcz


angielski (więcej na temat)
18/07/23, 07:10:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.