Księgowi i Doradcy - rzetelne biuro rachunkowe w Zawierciu

Duża część przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu firmą, zastanawia się czy opłaca się korzystać z usług oferowanych przez .


księgowość
Opracowanie: Alan Cleaver
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zlecenie obsługi księgowej przedsiębiorstwa specjalistycznemu podmiotowi mimo, że generuje dodatkowe koszty w formie opłat za świadczone usługi, daje także zdecydowane korzyści - oszczędność czasu, który do tej pory przeznaczaliśmy na rozliczenie z US czy ZUS oraz doradztwo i profesjonalną interpretację prawa podatkowego, dzięki czemu wyjaśnimy niejasności i unikniemy bardzo kosztownych pomyłek.

Żeby uzyskać pewność, że finanse naszej firmy powierzamy profesjonalnym księgowym, którzy fachowo zatroszczą się o nasze interesy, musimy z rozmysłem wytypowaćbiuro rachunkowe Zawiercie, z którym chcemy nawiązać współpracę - Biuro Księgowi Doradcy.

Najczęściej wybieranym biurem księgowym w Zawierciu są Księgowi i Doradcy. Spółka od wielu lat oferuje usługi z dziedziny obsługi księgowo-rachunkowej, współpracując zarówna z dużymi przedsiębiorstwami jaki i osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. Ponadto w zakres usług spółki wchodzi administracja kadrowo-płacowa, doradztwo w sprawach podatkowych oraz tworzenie analiz ekonomicznych.

Nie wahaj się! odwiedź nasz pełny wpis (https://alufinish.pl/) i powiedz o nim wszystkim. Wszyscy odniesiecie korzyść! To istotne, by dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Pełna oferta przedsiębiorstwa obejmuje: .

- usługi księgowe Zawiercie, między innymi prowadzenie ksiąg handlowych oraz przygotowywanie sprawozdań finansowych według PSR oraz MSSF,

- administracja kadrowo-płacowa, w skład której wchodzi tworzenie umów cywilno-prawnych oraz przygotowywanie raportów dotyczących kosztów wynagrodzeń,

- doradztwo podatkowe, miedzy innymi prowadzenie rozliczeń podatkowych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych oraz planowanie podatkowe i optymalizacja podatkowa,

-doradztwo biznesowe - rozliczanie projektów pod kątem zyskowności i marży oraz przygotowywanie i weryfikacja modeli finansowych,


finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu
- usługi korporacyjne, między innymi sprzedaż gotowych firm oraz zapewnienie siedziby rejestracyjnej przedsiębiorstwa i usług powiązanych.

Gruntowne wykształcenie , a także wieloletnie doświadczenie jakie specjaliści firmy zdobyli w czasie pracy z międzynarodowymi korporacjami sprawia, że usługi świadczone przez Księgowi i Doradcy stoją na wysokim poziomie.
23/10/13, 17:00:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.