Rozliczenie PIT-u w roku dwa tysiące czternaście

Policzenie należnego urzędowi skarbowemu rocznego podatku to zadanie, które wielu ludziom przynosi mnóstwo trudności. Posiadając to na uwadze, zdecydowaliśmy się opracować przystępny w użyciu program do rozliczania PIT przez internet 2014.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online
Dzięki nam należyte wypełnienie zeznania podatkowego nie będzie już trudnością, a konieczność składania poprawek odejdzie na zawsze w niepamięć. Zapraszamy Państwa do poświęcenia paru minut swojego czasu na zapoznanie się z działaniem programu i wypełnienie oświadczenia - Sprawdź, co zrobić, by uniknąć kolejek w kwietniu!.

Sposób funkcjonowania programu jest wyjątkowo banalny i pozwala na wielokrotne wypełnienie oświadczenia oraz modyfikację wypełnionych już konkretnych pól. Jeśli w trakcie wypełniania powstały pomyłki, program zawiadomi o tym Państwa niezwłocznie, uniemożliwiając tym samym stworzenie gotowego formularza.

Zasiadając do uzupełniania należy wybrać typ deklaracji (podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem albo inny), następnie wprowadzić do niej swoje dane jak również informacje o wysokości dochodu i jego źródłach, oznaczyć należne zniżki z zaoferowanych oraz zdecydować o ofiarowaniu 1% podatku na rzecz wybranej fundacji.

Gotowy formularz można wydrukować i przesłać pocztą bądź złożyć w odpowiednim urzędzie w tradycyjny sposób, bądź skorzystać ze strony www - polecane. Co ważne, złożenie oświadczenia w postaci elektronicznej nie wymaga od Państwa posiadania podpisu elektronicznego weryfikowanego za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, a wszystkie zamieszczone w elektronicznej deklaracji podatkowej dane są całkowicie bezpieczne.
18/07/16, 12:18:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.