Billboard - niezmiernie efektywny nośnik przekazu

Co zrobić, żeby dotrzeć do nowych odbiorców? Takie pytanie bez wątpienia zadają sobie nie tylko spece od PR-u, lecz również przedsiębiorcy funkcjonujący na rynku.
cmentarz
Opracowanie: Ben Schumin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Tajemnica sukcesu tkwi w znanej chińskiej sentencji: jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Jak należałoby je interpretować?


współpraca
Opracowanie: mik Krakow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Monety, pieniądze
Opracowanie: Andreshiro
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Dobra a zatem efektywna reklama powinna przykłuwać uwagę, intrygować, skłaniać do refleksji, budzić emocje. Wtedy albowiem zapisze się w pamięci, a na tym przecież zalezy najbardziej twórcom danej marki. Prawdopodobnie dlatego właśnie na ulicach wielu polskich miejscowości królują billboardy Gdańsk sprawdź pod tym adresem nie stanowi pod tym względem wyjątku. Owe tablice tablice korkowe na wymiar można znaleźć na ścianach budynków i specjalnych słupach zlokalizowanych przy autostradach. Pojawia się zatem pytanie: czemu zawdzięczają one swoją popularność ? Ich największą siłą jest prostota przekazu, na który zwykle składa się obraz i krótkie, chwytliwe hasło. Warto wspomnieć, że z opisanych tu strategii często korzystają nie tylko reklamodawcy ale też twórcy różnego rodzaju akcji społecznych propagujących, takie idee czy przedsięwzięcia jak na przykład oddawanie krwi.


Czy przywołane działania przynoszą oczekiwany skutek? Billboard ruda śląska więcej o billboardach w Rudzie Śląskiej jest tego wspaniałym dowodem okazuje się o wiele skuteczniejszym nośnikiem reklamy niż klasyczne plakaty, ulotki czy spoty telewizyjne
23/01/03, 07:33:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.