W jakiej sytuacji nauka języka angielskiego jest wyjątkowo potrzebna

Obecnie każdy człowiek kładzie nacisk na uczenie się języków obcych. Argumentów bywa nadzwyczaj wiele, atrakcyjna perspektywa pracy nie tylko w kraju, łatwiejsza łączność z cudzoziemcami czy wprost dla konieczności podnoszenia swoich kwalifikacji.

kursy językowe
Opracowanie: Col Ford and Natasha de Vere
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Już we wcześniejszych czasach szkolnych niejeden miał zetknięcie z językiem obcym, był to angielski, niemiecki jak i poniekąd rosyjski.

Masz spory kłopot z odszukaniem dobrego rozwiązania Twojego problemu? Z pewnością skutecznie pomoże Ci ta strona premia uznaniowa.

Tymczasem nie każdemu to starczało i dość często opiekunowie zapisywali na korki albo szkolenia językowe.

Patrząc na obecne czasy, żeby mieć warunki na godne życie niezbędne będzie zdobycie godnej pracy, w jakiej możemy zarabiać na utrzymanie rodziny. Jednak przyglądając się anonsom o prace, o dobre stanowisko w rzeczywistości jest trudno. Duża ilość anonsów inauguruje się wymaganiami rodzaju młody, ambitny z wieloletnim doświadczeniem jak i biegłością języków (choćby dwóch) itd. Oczywiście młody czy ambitny to rozumiem, ale z wieloletnim doświadczeniem w wieku na przykład dwudziestu pięciu lat? Przecież to jest niemalże niewykonalne. W jaki sposób człowiek, który zakończył studia w wieku dwudziestu czterech lub dwudziestu pięciu lat może posiadać kilkuletnie doświadczenie? Jeśli chodzi o znajomość języków, tu też bywają nad wyrost napisane wymogi.

szkolenia
Opracowanie: Tau Consulting
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Rozumiem biegłość jednego języka - zatem przez studia konieczne jest zaliczenie jednego języka na poziomie zaawansowanym. Jednak co z drugim? Potrzebna będzie wówczas nauka języka angielskiego lub niemieckiego. Są to obecnie szczególnie modne języki w branży pracy. Jednakże jak człowiek nie posiadał nigdy styczności z danym językiem a także szybko ma się go nauczyć? Wówczas jest dość duży kłopot, jaki trzeba się usiłować rozstrzygnąć. Nauka języka angielskiego jest o stokroć prostsza jak języka niemieckiego.

Dlatego łatwiej będzie się uczyć tego języka, kiedy niemiecki posiadamy już przyswojony. Jak widzimy edukacja jak i nauka języków obcych to podstawowe warunki na zdobycie dobrej pracy. Tymczasem nie starczające, gdyż liczy się doświadczenie oraz odrobina szczęścia. Stąd też koniecznie za w czasu pomyślmy o nauce swojej a później naszych dzieci, żeby one nie przechodziły przez takie same problemy jak my.
21/12/10, 07:32:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.