Druk wizytówek.

Niewielki biały kartonik z często czarnymi, drukowanymi literami, niemal od zawsze był świadectwem kultury i szacunku. Współcześnie jest nieodzownym elementem zebrań biznesowych bądź spotkań towarzyskich, w czasie których nawiązujemy nowe kontakty. Wizytówki, bowiem to o nich mowa, współtowarzyszą nam już od dziesięcioleci i nic nie wskazuje na to, aby coś miało się pod tym względem odwrócić. Historycy sądzą, iż pierwsze wizytówki pokazały się w Europie już w XVII wieku, jednak ich funkcja była zgoła inna od tej znanej nam teraz. Obecnie wizytówki stanowią nieodłączny atrybut obiadu biznesowego.


wizytówki
Opracowanie: Sean MacEntee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Estetycznie opracowane oraz nadrukowane są doskonałym świadectwem osoby, jaka wręcza wizytówkę.

Jeśli znalezienie dodatkowych danych na prezentowany temat jest dla Ciebie niezwykle istotne, to żeby je uzyskać prześledź witrynę (http://www.account-pl.eu/swiadczone-uslugi/audyt), na jakiej je z pewnością zobaczysz.

Natomiast kiedyś nie cieszyły się one estymą w kręgach sprzedawców czy kupców, lecz stanowiły cechę arystokracji. Wykorzystywano je w celu zameldowania swojego przybycia. Szlachta, mająca się za najlepszą klasę społeczną, rozwinęła sporo ceremoniałów, jednym z nich było przykładowo przysyłanie służącego z wizytówką, czasem nawet do własnego mieszkania. Złośliwi twierdzą, że ci, którzy przesyłali wizytówki do swoich posiadłości nie byli królami próżności, lecz pragnęli w kulturalny sposób i bez afery informować swoją żonę i jej amanta, że mąż wkrótce wróci do domu. Współcześnie wizytówki stały się symbolem biznesu i już niemal tylko funkcjonują na spotkaniach w interesach czy firmowych kolacjach. Standardowe dane, które powinny się znajdować na naszych białych karteczkach, gdy zlecimy komuś drukowanie wizytówek np: , to logo firmy, w której jesteśmy zatrudnieni, nasze imię i nazwisko, numer telefonu i inne ważne dane mogące być użyteczne przy próbie następnego kontaktu.


kreatywne wizytówki
Opracowanie: César Santiago Molina
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
By zapewnić sobie konieczną ilość potrzebnych nam wizytówek, należy udać się do drukarni, by tam samemu bądź z introligatorem opracować właściwą wizytówkę. Niemniej taka samodzielna wizyta w drukarni może okazać się wyprawą dość zajmującą, a przez to długotrwałą. Dlatego też można na przykład skorzystać z coraz popularniejszej oferty wizytówki online w takim miejscu jak na przykład to: Polega ona na tym, iż na konkretnej witrynie internetowej wybieramy pasujący nam szablon, następnie dobieramy model nadrukowywanych liter oraz ich kolor. Możemy oczywiście dobrać do tego pozostałe składniki czy szablon, ale należy też pamiętać, że nie wszystkim może przypaść do gustu za bardzo kolorowa wizytówka. Miejmy na uwadze, że jeżeli pragniemy dziś wywołać dobre odczucia na naszym kliencie biznesowym, to należy postarać się o wizytówkę oryginalną, ale z klasą, która będzie nas dobrze reprezentowała.
22/08/04, 08:09:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.