Przemyślany program lojalnościowy - który opłaca się wybrać?

Czym w obecnych czasach jest hasło lojalność? Czy dziś potrafimy być lojalni? Jeżeli chodzi o związki między ludźmi, to bywa z tym różnie i należałoby sprawdzić ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Jednak, kiedy chodzi o lojalność względem jakiś firm, to widać wyraźnie po programach lojalnościowych, które trafiają do dużego grona ludzi, a które z tego typu programów nie były trafione. Ludzie lubią czuć się doceniani, nawet, gdy robią zakupy.


Z tego też powodu wiele mało i bardzo znanych firm wręcza klientom karty lojalnościowe. To kawałek plastiku, gdzie zbiera się punkty, które później da się zmienić na jakąś rzecz, lub dopłacić za ich pomocą do zakupów. Wszystko jest zależne od tego, co wykombinowała konkretna firma. Sporo osób z chęcią takie karty bierze i ma ich wiele w swoich portfelach Dzięki temu faktycznie możemy sporo oszczędzić, także klienci wiele zyskują. Natomiast marki tworzące tego typu programy lojalnościowe mają lojalnych klientów, którzy z chęcią wracają do ich sklepów i zostawią w nich kasę. Lojalność kiedyś kojarzyła się z przyjaźnią, a obecnie częściej kojarzy się z wspomnianymi kartami lojalnościowymi, czyli programami znanych marek, cóż taki znak tych czasów.

Odpowiada Ci ten artykuł? To ekstra, sprawdź stronę pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na podobny temat.Agencja marketingowa Navy Blue
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu


Następne artykuły

W jaki sposób założyć własną firmę cateringową?

catering
Opracowanie: Stare Mury
Zaczerpnięte z: http://www.staremury.eu/
Własna firma cateringowa to sposób na biznes, o którym ostatnio coraz to nagminniej się mówi. Nic dziwnego – jest to lukratywne zajęcie. Polacy z roku na rok coraz sporzej pieniędzy poświęcają na zakup gotowych posiłków, miast przygotowywać je osobiście. Jednocześnie panuje też moda na zdrową dietę. Na rynku nie brak więc klientów. Mało tego, by założyć własny catering nie trzeba wielu formalności.


W dzisiejszych czasach ważna jest właściwa komunikacja. Nie wszyscy wiedzą, jak porozumiewać się z klientami. A należy zbudować świetną relację z potencjalnymi klientami, by stali się klientami wydającymi pieniądze. Przez, to firma będzie w stanie zarobić pieniądze. Dlatego tak ważny jest marketing (więcej pod tym linkiem) relacji. Jeżeli nie posiadamy na ten temat pojęcia, to warto odezwać się do firm, które zajmują się tworzeniem odpowiednich relacji na różnych płaszczyznach i w różnych kombinacjach. Przez innowacyjną wiedzę ludzi zajmujących się tą tematyką i tym, że mają oni dostęp do baz danych różnych klientów, naprawdę wiele można zdziałać Dlatego dobrze sprawdzić, kto może nas wesprzeć w utrzymaniu odpowiednich relacji na właściwym poziomie, z pasującą nam grupą docelową.


Oczywiście za tworzenie odpowiedniego marketingu relacji będziemy musieli zapłacić. Ale za porządne rozwiązania płacić powinniśmy, bo to inwestowanie w przyszłość.
Z czasem zauważymy, że sami potrafimy we właściwy sposób działać na tym obszarze, by marketing relacji naprawdę sprawnie funkcjonował.
20/01/24, 07:41:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.