Agent ubezpieczeniowy - czyli, kilka słówek o tym, co dobrze jest na jego temacik wiedzieć

Czym dokładnie bywa ubezpieczenie, każdziutki z nas doskonale wie - jest to coś, co ma przekazać naszym osobom gwarancję tego, że nam lub naszym najbliższym nic się nie stanie.


Ubezpieczenie jednakże nie musi być skoncentrowane tylko na osobach - ubezpieczyć można wewnątrz danych czasach tak naprawdę wszyściutko: różne środki transportu typowo lądowego i powietrznego, mieszkanka, czy domy, a nawet i takie silniej szczegółowe rzeczy, jak chociażby jakiś konkretny wazon, czy - jeżeli mowa o ludziach - jakąś cząstkę jego ciałka, na przykład włosy. Kto jednak ma możliwość nam dopomóc w pozyskaniu takiego ubezpieczenia? Dowiesz się tej rzeczy z naszego artykułu!


Następne artykuły

Czy dopomoże nam autoryzowany doradca newconnect z Wrocławia?

wizja - firma
Opracowanie: Gobierno Aguascalientes
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy w coś zainwestować nasze oszczędności, to bez wątpienia musimy pomyśleć o giełdzie, bo tam posiadamy największe możliwości, aby w niedługim czasie zyskać duże pieniądze. Z tego powodu właśnie trzeba się dowiedzieć jak to wszystko funkcjonuje oraz czy może odpowiadać też nam.


konferencja
Opracowanie: Sebastiaan ter Burg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


efekty
Opracowanie: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Kto nam może pomóc w uzyskaniu ubezpieczenia? Oczywiście agent ubezpieczeniowy, który bywa kimś, kto jest wpisany w tak zwany "rejestr agentów ubezpieczeniowych" oraz który to zarazem posiada tak zwaną "umowę agencyjną", zawartą wraz z dokładnym zakładem ubezpieczeń. Jakie jednakże bywają zadania takiego typu agenta? Otóż podstawowym jest oczywiście zdobywanie klientów, zawieranie z nimi umów z ramionka zakładu ubezpieczeń, branie udziału wewnątrz ich administrowaniu oraz po prostu prowadzenie tych konkretnych umów ubezpieczenia. Dobrze jest nie zapominać, iż agent ubezpieczeniowy również robi "gafy" - za nie jednakże odpowiada zakład ubezpieczeń, które go to to ów agent jest cząstką. Zdarza się też tak, iż agent działa dla kilku zakładów - w takim wypadku przezywamy go "multiagentem".


W tego typu wypadkach to samiutki agencik odpowiada za wyrządzone poprzez samego siebie szkody, chyba iż posiada umowę tak nazywaną "agencyjną w zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności typowo cywilnej".
19/01/27, 06:54:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.