Samotność okazuje się niełatwa i wie o tym bardzo dobrze każdy, kto jej doświadczył

Człowiek jest istotą stadną i życie samemu przez dłuższy czas nie daje żadnej satysfakcji.


Pozostaliśmy stworzeni do kochania, nieraz tych pokładów miłości mamy w sobie naprawdę wiele, ale z jakiś przyczyn nie umiemy odnaleźć dla siebie partnera na dalsze lata.
ogłoszenia
Opracowanie: Igor Stawiarski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


pracy
Opracowanie: Claus Günther
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Czasami bywa to spowodowane lękiem na wspomnienie chociażby nieudanego dzieciństwa, czasem jesteśmy normalnie bardzo nieśmiali, by zapoczątkować jakąś znajomość i życie upływa nam bez pary. Powodów samotności może być wiele, ale zawsze wskazane jest walczyć o to, aby wydostać się z niej wszelakimi dostępnymi sposobami. Właściwym rozwiązaniem, choć niestety często omijanym przez osoby samotne są ogłoszenia matrymonialne. To stary, dobry, wypróbowany sposób, gdyż bardzo dużą liczbę samotnych akurat takie ogłoszenia połączyły na zawsze. Niestety bardzo wielu singli czuje niepokój na samą myśl o tym, iż ktoś znajomy miałby możliwość się o tym dowiedzieć, a przy okazji zadrwić . Nie ma jednakże co oglądać się na innych, warto powalczyć o własne życie, a takie ogłoszenia przynoszą niejednokrotnie rzeczywiście duże efekty. Nikt inny za nas życia nie przeżyje i jeśli sami nie postaramy się o zmiany, to one nie przyjdą. Obawiasz się, iż znajomi będą z Ciebie żartować, bo takie ogłoszenia mogą wpaść w ręce każdego jednego? Niech żartują. To świadczy o ich niskim poziomie, nie Twoim.
Samotność nigdy każdemu z nas nie będzie dobrze służyła.

Zainteresował Cię ten tekst? Zatem czytaj to kancelarie Wrocław, co chcesz na następnej witrynie, którą z chęcią dla Ciebie opracowaliśmy.

Uczyń wiec wszystko, by wyrwać się z niej jak najprędzej. Każdy, Ty również zasługujesz na szczęście, a to, jak je odnajdziesz, nie musi nikogo interesować.
19/07/03, 07:36:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.